Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Na autostradzie A4 doszło do zderzenia audi z ciężarówką. W wypadku ucierpiał 8-letni chłopiec jadący przewożony w audi. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala. W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 13:00.

Do wypadku doszło przed godz. 10:00 na wysokości Czarnej Sędziszowskiej. Z informacji policji wynika, że 46-letni kierowca audi uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia, ranny został 8-letni chłopiec, jadący w samochodzie osobowym. 8-latka przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.
 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alkohol i nadmierna prędkość powodem zatrzymania siedmiu praw jazdy

PODKARPACIE. Kontrole drogowe, przeprowadzone były głównie w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Podkarpacie

W wypadku zginął 26-letni rowerzysta. Policja poszukuje świadków

NOWA DĘBA. Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie.

Podkarpacie

Siedem prób wyłudzenia metodą „na wnuczka”

MIELEC. Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z unijnym dofinansowaniem

RZESZÓW. Budowa drogi na odcinku Lasy Janowskie - Nisko Południe ma kosztować ok. 917 mln zł.

Reklama