Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Wypadek w Bliznem. 17-latek bez prawa jazdy dachował, 2 osoby ranne

Dodano: 05.05.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Bliznem / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Bliznem / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. W Bliznem w powiecie brzozowskim doszło do wypadku, w którym ranne zostały trzy osoby. Kierujący seatem 17-latek nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do brzozowskiej policji po godzinie 21.Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 17-letni kierowca Seata, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało do przydrożnego rowu, uderzyło w jego brzeg i dachowało.

W chwili wypadku w seacie podróżowały cztery osoby. Jeden z pasażerów, również 17-letni, wyszedł ze zdarzenia bez obrażeń. Do szpitali trafili kierowca, 16-letnia pasażerka oraz 21-letni pasażer — każdy z nich do innej placówki: do Brzozowa, Rzeszowa i Krosna.

Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Badanie wykazało, że byli trzeźwi.

Okazało się, że 17-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Króliku Polskim. Nie żyje 36-letni motocyklista

PODKARPACIE. 36-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do rzeki.

Podkarpacie

Podpisano umowę na dokumentację dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Dziś podpisano umowę pomiędzy GDDKiA Oddział w Rzeszowie, a firmą Promost Consulting Sp. z o. o. sp. k., na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 5 osób [12.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 623 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ponad 830 tys. zł na wsparcie filmów związanych z Podkarpaciem

PODKARPACIE. Ruszył nabór wniosków do piątej edycji konkursu na wsparcie produkcji filmowej Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy 2021. Do rozdysponowania jest ponad 830 tys. zł.  Zgłoszenia trwają do 7 maja 2021 r.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.04.2021]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia – ponad 100 zakażeń, blisko 1300 ozdrowieńców, 51 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Reklama