Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Wypadek w Widełce. Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy

Dodano: /

fot.  KPP w Kolbuszowej
fot. KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Widełka. Samochód ciężarowy uderzył w tył osobówki, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 6:00 na drodze krajowej nr 9 w Widełce. Z ustaleń kolbuszowskich policjantów wynika, że kierująca pojazdem osobowym zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, w tym momencie w tył jej pojazdu uderzył samochód ciężarowy. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki nie zachował ostrożności oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Kierująca oplem została przetransportowana do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi.


Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Rudzie. Nie żyje 21-letni kierowca

PODKARPACIE. Młody kierowca zjechał z drogi, kilkukrotnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

W ciągu DK9, DK19 i DK94 powstaną chodniki

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę chodników w Lutczy (DK19), w Ropczycach (DK94) oraz na odcinku Zarębki – Kolbuszowa (DK9). 

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Lada dzień rozpocznie się budowa nowych przystanków na linii z Rzeszowa do Dębicy i Przeworska oraz z Rzeszowa w stronę Kolbuszowej.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 60 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W czwartek  podkarpaccy strażacy odnotowali ponad 60 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad województwem podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 60 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W środę, 8 czerwca 2022 r. na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Reklama