Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zawadka Brzostecka. Kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z dwoma pojazdami. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 4-letnia dziewczynka.

Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 51-letnia mieszkanka Miejsca Piastowego kierując peugeotem, z nieznanych przyczyn zjechałana na przeciwny pas ruchu.

Początkowo otarła się bokiem pojazdu o jadącego z naprzeciwka renaulta traffica, a następnie uderzyła czołowo w następny pojazd, fiata punto. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono 4-letnią mieszkankę Glinika Górnego, pasażerkę fiata.

Kierująca peugetoem, kierująca fiatem 23-letnia mieszkanka Glinika Górnego oraz kierująca renaultem 51-letnia mieszkanka Krosna nie ucierpiały w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników wypadku.
 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1900 zakażeń, dużo zgonów [3.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1913 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 2410 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

92-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Trześniowe niedaleko Brzozowa. W pożarze drewnianego domu zginęła 92-letnia kobieta. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Podkarpacie

12 przejść dla pieszych na Podkarpaciu będzie doświetlonych

PODKARPACIE. Będą to przejśćia na DK19, DK73 i DK94. 

Podkarpacie

Ponad 2,4 tys. nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób [2.02.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 2442 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Przetarg na realizację S19 Babica - Jawornik z pozytywnym wynikiem kontroli Prezesa UZP

PODKARPACIE. Kolejnym krokiem w kierunku realizacji inwestycji będzie podpisanie umowy z wykonawcą.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1400 zakażeń, 6 zgonów [1.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1429 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie rozpoczyna nowy sezon turystyczny

ŁAŃCUT. Po intensywnych dwóch miesiącach prac konserwatorskich, Muzeum-Zamek w Łańcucie od 1 lutego 2022 r. otwiera się dla zwiedzających. 

Podkarpacie

Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono na polu

PODKARPACIE. Kilkadziesiąt osób zaangażowanych było w poszukiwanie 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina. Niestety kobietę znaleziono martwą na polach uprawnych.

Reklama