Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Zderzenie audi z cysterną na obwodnicy Leżajska. Kierowca osobówki zginął na miejscu, ciężarówka spłonęła

Dodano: 06.05.2021 r.

fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
PODKARPCIE. Na obwodnicy Leżajska doszło wczoraj do zderzenia osobowego audi z cysterną przewożącą paliwo. 27-kierowca osobówki zginął na miejscu. Ciężarówka całkowicie spłonęła.  

Policjanci z Leżajska pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 na obwodnicy Leżajska. 27-letni kierowca audi zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka cysterną przewożącą olej napędowy. 27-latek zginął na miejscu. 55-letni kierowca cysterny trafił do szpitala. Był trzeźwy.

W wyniku zderzenia ciężarówka przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach. W akcji gaśniczej brało udział 14 zastępów straży pożarnych, wśród nich Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z KP PSP w Leżajsku.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku bada Policja.

Z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga krajowa nr 77 w dalszym ciągu jest zablokowana.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W przemyskim szpitalu otwarto nowoczesne call center

PRZEMYŚL. Pod  numerem (16) 736 05 00, pacjenci mogą załatwić sprawy w 23 poradniach znajdujących się przy ul. Monte Cassino i Sportowej.

Podkarpacie

Czwórka mężczyzn pobiła 28-latka z Przemyśla. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

PRZEMYŚL. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu.

Podkarpacie

9 zastępów straży pożarnej gasiło pożar pensjonatu w Kalnicy

KALENICA. Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru obiektu wypoczynkowego w Kalnicy. W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 18 osób.

Podkarpacie

Poważny wypadek w Jaworzu Górnym. Jednego z poszkodowanych przewieziono do szpitala helikopterem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz.11 w Jaworzu Górnym.

Podkarpacie

Kobieta wezwała pogotowie ratunkowe, bo znajomy nie podał jej herbaty

LEŻAJSK. Za bezpodstawne wezwanie medyków poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Podkarpacie

Rozpoczynają się konsultacje społeczne dot. rozkładu jazdy pociągów

PODKARPACIE. Nowy rozkład obowiązywał będzie od 8 grudnia br.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie niżańskim. Zginęła kobieta

PODKARPACIE. Do wypadku doszło 26 stycznia ok. godz. 7.40 w Jeżowem.

Reklama