Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Zderzenie audi z cysterną na obwodnicy Leżajska. Kierowca osobówki zginął na miejscu, ciężarówka spłonęła

Dodano:

fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
PODKARPCIE. Na obwodnicy Leżajska doszło wczoraj do zderzenia osobowego audi z cysterną przewożącą paliwo. 27-kierowca osobówki zginął na miejscu. Ciężarówka całkowicie spłonęła.  

Policjanci z Leżajska pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 na obwodnicy Leżajska. 27-letni kierowca audi zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka cysterną przewożącą olej napędowy. 27-latek zginął na miejscu. 55-letni kierowca cysterny trafił do szpitala. Był trzeźwy.

W wyniku zderzenia ciężarówka przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach. W akcji gaśniczej brało udział 14 zastępów straży pożarnych, wśród nich Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z KP PSP w Leżajsku.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku bada Policja.

Z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga krajowa nr 77 w dalszym ciągu jest zablokowana.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia w województwie podkarpackim odnotowano 1315 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Podkarpacie

Tragiczny weekend nad wodą na Podkarpaciu. Utonęło dwóch mężczyzn

PODKARPACIE. 43-latek i 22-latek to kolejne ofiary letniego wypoczynku nad wodą w naszym regionie.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W piątek termometry pokażą nawet 33 stopnie Celsjusza.

Podkarpacie

Uwaga na oszustów! ZUS apeluje do seniorów w sprawie 14. emerytur

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników ZUS i proponują „załatwienie” 14. emerytury.

Podkarpacie

Nowy raport zakażeń koronwirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1075 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Podkarpacie

Wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

PODKARPACIE. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Gorliczynie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. MZ potwierdziło1114 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama