Rzeszów - Środa, 20.05.2026
Reklama

Zderzenie busa z cysterną w Cmolasie

Dodano: 27.11.2020 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie doszło do zderzenia mercedesa vito i cysterny. Samochody wylądowały w rowie. W wypadku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.  

Do zdarzenia doszło w czwartek, po godz. 5:00  na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Tarnobrzeg - Rzeszów. Wg wstępnych ustaleń Policji, 41-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiegeo, jadący budem w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z cysterną, która kierował 56-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. W wyniku zderzenia, samochody wjechały do przydrożnych rowów. W busie podróżowała również 42-letnia pasażrka. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie czynności ustalono, że mercedes nie posiada aktualnych badań technicznych, a sprawdzenia w systemach informatycznych wykazały, że kierowca ma zatrzymane prawo jazdy. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Kolbuszowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, blisko 40 zgonów [1.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1080 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 21 zgonów [30.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 833 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 694 osoby wyzdrowiały. 
 

Podkarpacie

Centra opiekuńczo-mieszkalne dla niepełnosprawnych z Rzeszowa i Podkarpacia

PODKARPACIE. Na terenie dziewięciu podkarpackich miejscowości powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Jeden z obiektów znajdzie się w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 418 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Podkarpacie

Ponad 1000 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [24.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1058 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce.

Reklama