Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Zderzenie busa z cysterną w Cmolasie

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie doszło do zderzenia mercedesa vito i cysterny. Samochody wylądowały w rowie. W wypadku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.  

Do zdarzenia doszło w czwartek, po godz. 5:00  na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Tarnobrzeg - Rzeszów. Wg wstępnych ustaleń Policji, 41-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiegeo, jadący budem w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z cysterną, która kierował 56-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. W wyniku zderzenia, samochody wjechały do przydrożnych rowów. W busie podróżowała również 42-letnia pasażrka. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie czynności ustalono, że mercedes nie posiada aktualnych badań technicznych, a sprawdzenia w systemach informatycznych wykazały, że kierowca ma zatrzymane prawo jazdy. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Kolbuszowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Reklama