Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci,  kierujący oplem wjechał na przejazd kolejowy bez zapór, bezpośrednio przed jadący pociąg towarowy relacji Gołochów-Hrubieszów.

W wyniku zderzenia zginęły dwie osoby. Policjanci ustalają ich tożsamość. 43-letni maszynista był trzeźwy.

Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Podkarpacie

W wypadku zginął 26-letni rowerzysta. Policja poszukuje świadków

NOWA DĘBA. Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie.

Podkarpacie

Siedem prób wyłudzenia metodą „na wnuczka”

MIELEC. Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z unijnym dofinansowaniem

RZESZÓW. Budowa drogi na odcinku Lasy Janowskie - Nisko Południe ma kosztować ok. 917 mln zł.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt i sąd rodzinny dla sprawców znieważenia grobów

SĘDZISZÓW MŁP. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie pili w parku alkohol, następnie poszli na cmentarz.

Reklama