Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

Zderzenie osobówki z cysterną w Połomii. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 30.04.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. W Połomi, w powiecie strzyżowskim, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką z cysterną, w wyniku czego ranny został kierowca osobówki. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godziną 8:00, na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Połomia. Zderzyły się tam samochód ciężarowy z cysterną oraz samochód osobowy marki Fiat. W wyniku kolizji fiat wypadł z drogi i uderzył w pobliski budynek.

Obrażeń doznał 41-letni kierujący fiatem. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Strzyżowie. Na czas działań służb ratunkowych i policji droga krajowa nr 19 była całkowicie zablokowana.

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia ustali prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 19 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało [28.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Tyle samo osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Trzy razy więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła kolejna osoba [27.07.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 18 osób. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Łańcucie zmarł 57-letni mężczyzna.

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

PODKARPACIE. W sobotę 1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17.00 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.

Podkarpacie

Powodzianie na kolonii

PODKARPACIE. 36 dzieci z rodzin poszkodowanych wskutek czerwcowej powodzi z terenu województwa podkarpackiego wyjechało w sobotę 25 lipca na kolonię do Wisły (woj. śląskie).

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Rusza infolinia w sprawie Polskiego Bonu Turystycznego

Od 24 lipca od godziny 8.00 pod numerem telefonu 22 11 22 111 będzie można uzyskać informacje na temat Polskiego Bonu Turystycznego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 20 zakażeń, 20 wyzdrowień. Kolejna ofiara śmiertelna [23.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało. W szpitalu w Łańcucie z powodu Covid-19 zmarł starszy mężczyzna.

Podkarpacie

45-letni motocyklista zginął w zderzeniu z kombajnem

Tragiczny wypadek w Łysakowie. 45-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i zderzył się z kombajnem. Mężczyzna zmarł.

Reklama