Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z pociągiem. Jedna osoba w szpitalu

Dodano:

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle
PODKARPACIE. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach w powiecie jasielskim, doszło do zderzenia osobowego opla z pociągiem. Ranny kierowca osobówki trafił do szpitala. Załoga pociągu i pasażerowie nie odnieśli obrażeń.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00. Z ustaleń jasielskich policjantów wynika, że kierujący oplem nie zastosował się do znaku „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Kraków-Zagórz. Samochód został zepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej. Kierowca osobówki został ranny i trafił do jasielskiego szpitala. Załoga pociągu oraz jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Zarówno kierowca opla jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, co pozwoli na dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia. Na miejscu pracowali również strażacy i funkcjonariusze SOK.

 
Źródło: KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiemy, kto wybuduje rampy do odśnieżania tirów przy S19 oraz A4 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zajmie się zaprojektowaniem, a później budową ramp do odśnieżania samochodów ciężarowych na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) zlokalizowanych przy drodze ekspresowej S19...

Podkarpacie

Poranny wypadek na A4 w kierunku Rzeszowa. Zderzenie osobówki w lawetą

PODKARPACIE. Dziś rano, na 606 km autostrady A4 w kierunku Rzeszowa, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Podkarpacie

Od 1 lipca wspólny bilet na autobusy ZG PKS i pociągi Polregio

PODKARPACIE. Związek Gmin „PKS” i Polregio podpisały porozumienie o współpracy, którego efektem jest wprowadzenie wspólnego biletu. Jest to inicjatywa Województwa Podkarpackie, które w znacznym stopniu finansuje tę usługę.

Podkarpacie

Nocny wypadek na autostradzie A4. Pojazdy zapaliły się, jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło dziś w nocy na autostradzie A4 w województwie podkarpackim. Samochód dostawczy zderzył się z motorowerem. Obydwa pojazdy stanęły w płomieniach. Poważnie ranny został kierujący jednośladem.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! W poniedziałek upały i burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II dotyczące upału oraz burz, jakie prognozowane są na terenie Podkarpacia.

Podkarpacie

Dodatkowa akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o dodatkowej akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Postęp prac na S19 Babica – Jawornik. Powstaje tu najwyższa estakada w Polsce

PODKARPACIE. Od zakończenia przerwy zimowej, tempo prac na budowie drogi ekspresowej S19 między Babicą a Jawornikiem znacznie przyspieszyło. Roboty prowadzone są w każdej branży. Zaawansowanie prac wynosi blisko 50 proc.

Podkarpacie

Podkarpackie Święto Miodu już po raz dwudziesty

PODKARPACIE. "Wczoraj, dziś i jutro pszczelarstwa na Podkarpaciu" - pod takim hasłem odbędzie się jubileuszowa XX. edycja Podkarpackiego Święta Miodu.

Reklama