Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 45-latka kierująca osobową toyotą. Kobieta wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z jadącym pociągiem. Na szczęście, nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zalesiu Gorzyckim, w powiecie tarnobrzeskim. Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu przekazała, że 45-letnia kobieta, kierująca osobową toyotą, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod jadący pociąg relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia.

Na szczęście 45-latka nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu. Zarówno kierująca toyotą, jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju i na Podkarpaciu [21.01.2022]

PODKARPACIE. „Mamy 36 665 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie. To najwyższa dobowa liczba nowych zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Uwaga! Ślisko na drogach i chodnikach

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [20.01.2022]

PODKARPACIE. Wwojewództwie podkarpackim potwierdzono 1913 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 27 osób. Przybyło 738 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Cztery firmy zainteresowane przebudową skrzyżowania w Nowej Sarzynie

PODKARPACIE. W Nowej Sarzynie w ciągu DK77, w miejscu dotychczasowego skrzyżowania ma powstać rondo. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamierza przeznaczyć na tę inwestycję ponad 5,7 mln zł.

Podkarpacie

Prawie 1800 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, najwięcej w Rzeszowie [19.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. To najwyższy wynik od listopada 2020 roku.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 zakażeń, 9 zgonów [18.01.2022]

PODKARPACIE. Najwięcej nowych przypadków odnotowano w powiecie rzeszowskim (161 osób) oraz w Rzeszowie (199 osób).

Podkarpacie

Połamane drzewa, uszkodzone dachy. Ponad 100 interwencji strażaków

PODKARPACIE. To był pracowity poniedziałek dla podkarpackich strażaków. Silny wiatr łamał drzewa i zrywał dachy. Uszkodzeniu uległy m.in. dachy dwóch szkół oraz hali Podpromie. Strażacy interweniowali 103 razy.

Podkarpacie

Koń poturbował 66-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z gospodarstw z Niebylcu w powiecie strzyżowskim.

Reklama