Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

Dodano: 17.09.2019 r.

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Stalowej Woli, na drodze wojewódzkiej nr 871. W zderzeniu samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym, zginęły dwie osoby, jedna została ranna.

Wczoraj około godziny 18.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na jednym z zakrętów drogi wojewódzkiej nr 871.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni kierujący pojazdem marki Opel Corsa, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym marki volvo, którym kierował 29-letni mężczyzna.

Niestety życia kierującego oplem oraz jego 55-letniej pasażerki nie udało się uratować, natomiast druga z pasażerek, 26-letnia kobieta została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli, gdzie udzielono jej dalszej pomocy medycznej.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni technicy wraz z biegłym z zakresu ruchu drogowego. Zabezpieczone ślady pomogą w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Kto wykona dokumentacje dla budowy dwóch obwodnic na Podkarpaciu?

PODKARPACIE. Poznaliśmy oferty na wykonanie dokumentacji obwodnic: Miejsca Piastowego i Przemyśla, które powstaną w ramach programu „100 obwodnic”.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 15 osób [21.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 216 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 136 osób, zmarło 15 mieszkańców województwa.  

Reklama