Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Zderzenie skody z oplem w Starej Wsi. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
Trwa ustalanie przyczyn piątkowego wypadku w Starej Wsi. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

W piątek przed godz. 14:00 w Starej Wsi, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Rzeszowa do Sanoka, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak wstępni ustalili policjanci ruchu drogowego, kierowca skody, jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Brzozowa, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył z jadącym od strony Brzozowa oplem.  

W wyniku zderzenia obaj kierowcy zostali ranni i trafili do szpitala. Jak ustalono, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zorganizowali objazdy, ponieważ droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu. Nawet do 32 stopni Celsjusza. IMGW Ostrzega

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie II stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 32 stopnie Celsjusza.

Podkarpacie

Zakończono remont na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Remont mostu na rzece san w Huzelach zakończony. Ruch na moście odbywa się już bez utrudnień.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Na Podkarpaciu 35 nowych przypadków [7.08.2020]

PODKARPACIE. Ponad 800 nowych zachorowań w kraju. Na Podkarpaciu odnotowano 35 nowych przypadków, wyzdrowiało 18 osób, 1 zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Wracają obostrzenia w trzech powiatach na Podkarpaciu

Ministerstwo Zdrowia wprowadza restrykcje w 19 powiatach w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid-19 w tych regionach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Besku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 ofiary śmiertelne, 33 zakażenia, 3 wyzdrowienia [6.08.2020]

PODKARPACIE. Kolejny dobowy rekord zakażeń w kraju. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w dniu dzisiejszym potwierdzono 726 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Wyzdrowiało 6 osób, 1 zmarła [5.08.2020]

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie potwierdzono 1467 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 825 osób wyzdrowiało, 63 zmarły.

Podkarpacie

Pożar w ośrodku jeździeckim w Wierzawicach. Trwa zbiórka na odbudowę ujeżdżalni

PODKARPACIE. Ponad 17 godzin trwały działania gaśnicze w ośrodku jeździeckim w Wierzowicach. Spłonęła m.in. kryta ujeżdżalnia i sprzęt rolniczy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Reklama