Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK9 w Majdanie Królewskim

Dodano: 08.05.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej
fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło na odcinku drogi krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim.

Do wypadku doszło po godz. 8:30. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca audi, najprawdopodobniej nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu,  uderzyła w tył innego audi, które skręcało w lewo i siłą uderzenia najechało jeszcze na forda.

W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu.  Zabezpieczone ślady i zgromadzony materiał dowodowy pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [24.10.2020]

PODKARPACIE. 891 zakażeń, 269 wyzdrowień, 13 zgonów - oto najnowsze dane z województwa podkarackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 852 zakażonych, 272 ozdrowieńców. Zmarło 14 osób [23.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 852 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 272 osoby wyzdrowiały. Zmarło 14 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Marszałek Województwa zakażony koronawirusem

PODKARPACIE. „Z uwagi na kontakt z osobą zakażoną marszałek Władysław Ortyl wykonał test na obecność koronawirusa. Niestety jego wynik był pozytywny.” – poinformował Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Podkarpacie

Kolejna partia środków ochrony osobistej trafi do podkarpackich szpitali

PODKARPACIE. 26 tys. maseczek chirurgicznych, 1 850 przyłbic i 6,5 tys. półmasek ochronnych otrzymają wojewódzkie placówki walczące z pandemią Covid-19. To kolejne unijne wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego.   

Podkarpacie

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarowym manem na DK19. Nie żyje kierowca osobówki

PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na DK19 w Targowiskach. W zderzeniu volkswagena z ciężarowym manem, zginął kierowca osobówki.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekordowa liczba ozdrowieńców na Podkarpaciu [22.10.2020]

PODKARPACIE. Sanepid podał najnowsze dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 667 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 75 przypadków [20.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby koronawirusa potwierdzono u 667 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 112 osób. Dziś potwierdzono kolejne 14 zgonów.

Reklama