Rzeszów - Środa, 10.06.2026
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na S19 pod Sokołowem Małopolskim

Dodano: 08.06.2026 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

Od poniedziałku, 8 czerwca, na rozbudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 Sokołów Młp. – Jasionka obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia obejmują fragment między węzłami Sokołów Małopolski Północ i Sokołów Małopolski Wschód, gdzie trwa wymiana nawierzchni.

Na czas robót ruch został przełożony na nowo wybudowaną jezdnię po prawej stronie drogi. Wykonawca wprowadził odpowiednie oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, które mają chronić zarówno kierowców, jak i pracowników budowy.

Na wskazanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości – od 60 do 70 km/h na odcinku głównym oraz do 40 km/h na zjazdach. Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Wykonawca planuje oddanie do użytkowania całego odcinka między węzłami w lipcu, już w pełnym przekroju – z udostępnieniem obu jezdni.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koń poturbował 66-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z gospodarstw z Niebylcu w powiecie strzyżowskim.

Podkarpacie

Ponad 600 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [17.01.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 613 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. 

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr, zawieje i zamiecie śnieżne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś na Podkarpaciu spodziewany jest silny wiatr. W niektórych powiatach prognozowane są silne opady śniegu, zawieje i zamiecie.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na przejeździe kolejowym w Widełce. Dostawczak zderzył się z szynobusem

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Widełce doszło do zderzenia samochodu dostawczego z szynobusem. Pociąg się zapalił. Kierowca samochodu, pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

Uwaga! Silny wiatr w regionie

PODKARPACIE. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego wiatru jaki dziś spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 900 zakażeń, 47 zgonów [14.01.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 918 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. Wyzdrowiało 667 osób.  Zmarło 10 osób – 8 z nich miało choroby współistniejące.  

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 900 zakażeń, blisko 50 zgonów [12.01.2022]

PODKARPACIE. Ponad 900 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 48 zgonów na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Reklama