Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z imprezą organizowaną przez Automobilklub Rzeszowski, parking w rejonie hali Podpromie oraz dwupoziomowy parking przy ul. Wojciecha Kilara będą czasowo zamknięte.

W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki, czyli imprezę motoryzacyjną połączoną ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka.

Spotkanie odbędzie się na parkingach przy hali Podpromie, które na czas trwania imprezy będą niedostępne dla mieszkańców i odwiedzających Rzeszów. Mówimy o miejscach do parkowania na parkingu wielopoziomowym przy ul. Wojciecha Kilara oraz tych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. 

„Obydwa parkingi będą zamknięte” – potwierdza Damian Dobrowolski z Automobilklub Rzeszowski. 

Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie od godz. 07.00 do 19.00. Przestrzegamy kierowców, że samochodowy pozostawione na parkingu we wcześniejszym terminie lub w ten sam dzień będą odholowane na koszt właściciela.
Reklama
Nie mniej jednak na uczestników imprezy czekać będzie wiele motoryzacyjnych atrakcji, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W tym roku zorganizowana zostanie impreza SuperOES oraz pokazy dryftu, stuntu, ratownictwa drogowego czy przyjazdy VIP-car’ów. 

Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka, zajmującej się wsparciem dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Program:

• 11:00 - Start SuperOes
• 12:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu
• 13:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Świlcza, OSP Załęże, PCRM
• 14:30 - Pokaz Stunt Rzeszów, Rebels, Drift Joker
• 15:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Racławówka, PCRM
• 15:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu z widzami
• 16:00 - Konkurs JadeNaGlebie
• 16:10 - Przejazdy VIP-Car pokaz Driftu z widzami


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na pracowników szpitala „na górce” czekają podwyżki. Zapowiadają się także dwie duże inwestycje

RZESZÓW. Dwie duże inwestycje mają mieć miejsce w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rok zwycięstwem

RZESZÓW. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

RZESZÓW. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Jest przetarg na budowę punktu obsługi technicznej

RZESZÓW. W rejonie stacji Rzeszów Staroniwa powstanie punkt obsługi technicznej wraz z niezbędnym zapleczem.

Rzeszów

Hasłem styczniowego Orszaku Trzech Króli: „Cuda, cuda ogłaszają” [FOTO]

RZESZÓW. 6 stycznia 2020 roku ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rzeszów

Pięć osób w rękach rzeszowskiej Policji. Wprowadzali do obrotu papierosy bez akcyzy

RZESZÓW. Przestępcy wprowadzili do obrotu łącznie 4.681.000 sztuk nielegalnych papierosów.

Rzeszów

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

RZESZÓW. Rzeszowianie plasują się na 9. miejscu.

Reklama