Rzeszów - Środa, 18.02.2026
Reklama

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie, który zostanie uruchomiony 11 listopada.

W dniu 11 listopada 2019r. uruchomiona zostaną dodatkowe kursy linii "53" (oznaczone literą "C" - kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedzieli) na lotnisko w Jasionce. Autobusy pozostałych linii kursują wg rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta.

12 listopada 2019r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii 4 i 28. Rozkład jazdy linii nr 28 zostanie zmieniony m.in. na wniosek Burmistrza Gminy Boguchwała.

Autobus linii nr 4 zostanie skierowany do i od ul. Lubelskiej przez ul. Borową z uwzględnieniem przystanków Warszawska/Borowa 07 i Warszawska/Borowa 08.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy opinię wojewody na temat poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zgodziła się na przyłączenie do Rzeszowa obszaru Pogwizdowa Nowego. Negatywnie natomiast zaopiniowała przyłączenie Malawy i część obszaru sołectwa Racławówka.

Rzeszów

Prof. Sylwester Czopek ponownie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Rzeszów

W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, na ul. Miłej spłonął Land Rover

Minionej nocy, policjanci i strażacy dwukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi pożarów. W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, w wyniku kolejnego pożaru spalił się samochód osobowy.  

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Reklama