Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

12 stycznia rusza Moto Orkiestra Rzeszów 2019. Rozpoczęcie na parkingu przy hali Podpromie

Dodano: 07.01.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Automobilklub Rzeszowski wspólnie z ATV Polska organizują Rzeszowską Moto-Orkiestrę. Tym razem będzie to impreza dwudniowa.

Impreza rozpocznie się w sobotę 12 stycznia 2019 na parkingu Hali Sportowo-Widowiskowej „Podpromie" zawodami zorganizowanymi przez członków Automobilklubu Rzeszowskiego.

W tej części może wziąć udział każdy, kto posiada samochód dopuszczony do ruchu drogowego oraz kaski z homologacją drogową. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia. Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ, natomiast formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Trasa przewidziana jest na maksymalnie 30 załóg, a próba sprawnościowa przeprowadzona zostanie w godzinach 11:00-15:30. Na zakończenie zawodów przewidziane jest rozdanie nagród dla zwycięzców.

Gwoździem programu będą jednak przejazdy charytatywne, z których dochód przekazany zostanie do puszki WOŚP. Każdy kto ukończy 16. rok życia będzie mógł zasiąść na prawym fotelu i przejechać się z zawodnikiem wyścigów górskich lub drifterem po trasie próby sprawnościowej.
Reklama
Przejazdy charytatywne będą przeprowadzane w godzinach 15:30-17:30. Zarówno na uczestników jak i obserwatorów wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje.

Następnego dnia, w niedzielę 13 stycznia akcja przeniesie się na rzeszowski rynek. W godzinach 10:00-17:00 będą tam stacjonować członkowie ATV Polska, którzy również będą wykonywać charytatywne przejazdy, tym razem na quadach na płycie rynku.

Dochód z tych przejazdów także zostanie przeznaczony dla WOŚP. Równocześnie, w niedzielę na Rzeszowskim rynku będzie można podziwiać samochody rajdowe, nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej Rzeszowa złożony

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy południowej Rzeszowa. Wniosek o pozwolenie na budowę złożony.

Rzeszów

Wiosenna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 23 do 30 kwietnia 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Rzeszów

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Reklama