Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

Dodano:

fot. WSIiZ - materiały prasowe
fot. WSIiZ - materiały prasowe
RZESZÓW. 14 lutego br. w rzeszowskiej hali Podpromie w godz. 10.00-16.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie  inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu, a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec.

Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.
Reklama
„Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie” – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast partnerem wspierającym: Pratt & Whitney. Swoim patronatem Targi objęli: marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Po trzech latach przerwy, w sobotę ulicami Rzeszowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Ogólnopolskie hasło tegorocznego Orszaku brzmi „W jasełkach leży!”, natomiast w Rzeszowie wołano również m.in. „Niech każdy się dowie –...

Rzeszów

Ostatni weekend ze Świątecznym Miasteczkiem na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jeszcze tylko do niedzieli, 7 stycznia 2024 r. będzie można odwiedzić Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy żłobek. Przyjmie 190 maluchów

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na budowę żłobka na przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstanie w sąsiedztwie nowej szkoły i przedszkola przy ulicy Kwiatkowskiego, oddanych do użytku we wrześniu 2022 roku.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Po trzech latach przerwy, rzeszowskimi ulicami przejdzie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 stycznia. W związku z tym, ulice na trasie przemarszu będą zamykane.

Rzeszów

W starym bloku przy ul. Hetmańskiej dobudowano zewnętrzne windy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie dobudował sześć zewnętrznych wind do bloku przy ul. Hetmańskiej 43/1. Dzięki temu mieszkańcy tego sześciopiętrowego budynku, nie musza już chodzić na piechotę.

Rzeszów

Na kilkadziesiąt dni zamkną jedną z ulic w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z przebudową ul. Grunwaldzkiej, na około półtora miesiąca zamknięta zostanie ul. Kopernika.

Rzeszów

Nowy radiowóz dla rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Kia Sportage zasiliła flotę radiowozów rzeszowskiej policji. Pojazd wyróżnia się na tle innych samochodów nowym oznakowaniem.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Rzeszowa. Będzie blisko 500 artystów [TRASA]

RZESZÓW. Orszak Trzech Króli powraca na ulice Rzeszowa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę. Będzie w nim uczestniczyło blisko 500 artystów, a w organizację wydarzenia zaangażowanych jest prawie 2 tysiące osób.

Reklama