Rzeszów - Wtorek, 27.05.2025
Reklama

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

Dodano:

Budowa kanalizacji deszczowej na os. Budziwój, fot. prid.krosno.pl
Budowa kanalizacji deszczowej na os. Budziwój, fot. prid.krosno.pl
RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Czasowe zamknięcie drogi jest spowodowane budową kanalizacji deszczowej na os. Budziwój. Prace realizuje tam Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych w Krośnie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Duża inwestycja drogowa na osiedlu Budziwój

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji dla budowy i rozbudowy ulic na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej.

Rzeszów

Więcej pasażerów na lotniku w Jasionce

JASIONKA. W kwietniu br. z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 49 tys. podróżnych.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.

Rzeszów

Miasto zacieśnia współpracę z rzeszowskimi uczelniami

RZESZÓW. Podpisano porozumienie dotyczące współpracy i wspólnego działania miasta z sześcioma rzeszowskimi uczelniami.

Rzeszów

Dachowanie w Hermanowej. Kierowca miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 33-latek kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Okazało się, że był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Rzeszów stawia na rekreację i sport

RZESZÓW. Edukacyjny sad, bieżnia i pumptrack, to kolejne z kilkudziesięciu miejskich inwestycji w sport i rekreację, które powstaną w tym roku w naszym mieście.

Rzeszów

W sobotę Ultramaraton Podkarpacki. Około 300 zawodników pobiegnie wokół Rzeszowa

RZESZÓW. Będą rywalizować na trasach o długości 30, 50, 70 i 115 km.

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i przebudowa zatok w Rzeszowie

RZESZÓW. Przy rzeszowskich ulicach zamontowanych zostanie kolejnych 77 nowych wiat przystankowych. Przebudowanych zostanie także część zatok autobusowych.

Reklama