Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

18-latek ukrył narkotyki w bieliźnie. Mężczyzna posiadał przy sobie 49 gramów mefedronu

Dodano: 05.06.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania znaleźli przy nim nieznaną skrystalizowaną substancję. Badanie wykazało, że jest to mefedron.

Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki, uzyskali policjanci z komisariatu w Tyczynie. Z ich ustaleń wynikało, że jest to 18-letni mieszkaniec Dynowa. W środę mężczyzna miał przyjechać do Rzeszowie i przebywać w rejonie ul. Lwowskiej. Policjanci z wydziału kryminalnego pojechali na miejsce i zauważyli samochód, którym przyjechał 18-latek i go zatrzymali.

Początkowo mężczyzna zaprzeczył, aby miał narkotyki. Jednak podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim, ukryty w bieliźnie woreczek foliowy z zawartością szarych kryształków. W związku z tym 18-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Tam policjanci wstępnie zbadali zabezpieczoną substancję. Badanie wykazało, że znalezione przy mężczyźnie kryształki, to mefedron, w ilości ponad 49 gramów.
Reklama
Zebrany materiał dowodowy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, a w piątek doprowadzili tam zatrzymanego. Prowadzący śledztwo prokurator przesłuchał 18-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków psychotropowych. Zastosował także wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Rzeszów

Wmurowano kamień węgielny pod budowę PCLA. Wykonano już 65 proc. prac

RZESZÓW. W piątek na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki odbyła się uroczystość wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, na czele z prezesem Sebastianem Chmarą.

Rzeszów

Rzeszów walczy ze śniegiem. Najnowszy raport z akcji „Zima”

RZESZÓW. Intensywne opady śniegu, które rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 lutego, postawiły w gotowości miejskie służby w Rzeszowie. Ratusz przekazał raport z dzisiejszych działań.

Rzeszów

Seria wypadków w powiecie rzeszowskim. Dwie osoby poszkodowane

RZESZÓW. Do trzech wypadków doszło w czwartek na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. W zdarzeniach poszkodowane zostały dwie osoby. Rzeszowscy policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa rzeszowskie osiedla. Ogłoszono przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy ponad 800-metrowego fragmentu drogi, która połączy osiedla Kotuli i Staroniwa. Rozstrzygnięcie przetargu ma się odbyć wczesną wiosną. Inwestycja częściowo będzie realizowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Przejechał przez opadające rogatki, uderzył w budynek i uciekł. Był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który z dużą prędkością przejechał przez przejazd kolejowy, mimo opadających rogatek, a następnie uderzył w budynek i ogrodzenie prywatnej posesji. Po...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Kuronia. 4 osoby w szpitalu

RZESZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący skodą przejechał przez rondo na wprost, a następnie zderzył się z bmw.

Reklama