Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

20-latek z Rzeszowa uszkodził 4 auta i szlaban. "Chciał rozładować emocje"

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policja zatrzymała mężczyznę odpowiedzialnego za uszkodzenie 4 samochodów i szlabanu. 20-latek usłyszał 5 zarzutów.  
 
Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście wytypowali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodów zaparkowanych na parkingach przy ul. Rejtana oraz wyłamanie szlabanu parkingowego. Zdarzenia miały miejsce w okresie od 25 stycznia do początku marca br.
 
„Pierwsze uszkodzone przez sprawcę samochody to opel i suzuki, w których wyłamał lusterka. W suzuki uszkodził jeszcze lakier. Dwa kolejne uszkodzone auta to peugeot i seat. W obu samochodach porysował karoserię. „ – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
 
Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany w ubiegły czwartek.  Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Uszkodzeń dokonał będąc pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że w ten sposób chciał rozładować emocje.
 
20-latek usłyszał 5 zarzutów zniszczenia mienia i dobrowolnie poddał się karze. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Postawiono zarzuty 23-latkowi, który zrzucił hulajnogę Blinkee z mostu

RZESZÓW. Wartość strat została oszacowana na kwotę 3075 zł.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty informatyczne dla osób powyżej 50 roku życia

RZESZÓW. Warsztaty są bezpłatne, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rzeszów

Areszt tymczasowy dla sprawcy wypadku na ul. Krakowskiej. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. 20-letniemu Kacprowi I. grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Osoby głuche nie pojadą za darmo komunikacją miejską, „gdyż przepisy prawa nie dają podstawy”?

RZESZÓW. Petycja trafiła do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Szykuje się zmiana na stanowisku skarbnika Rzeszowa

RZESZÓW. Nowym skarbnikiem zostanie Jacek Mróz.

Rzeszów

W sobotę gala boksu na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. 6 lipca 2019 r. o godz. 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się Gala "KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu".

Rzeszów

Przy 10 drzewach w mieście znajdą się specjalne tabliczki

RZESZÓW. Do akcji zostało już wytypowanych 10 drzew w różnych częściach Rzeszowa.

Reklama