Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

Dodano:

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku. Największe zainteresowanie wzbudzały inwestycje.

Pierwsze dni nowego roku to przede wszystkim okres, kiedy zaczynamy realizować nasze postanowienia noworoczne; oraz okres wszelkiego rodzaju podsumowań, analiz i wniosków, jakie wypływają z doświadczeń poprzedniego roku.

W ramach naszego podsumowania przygotowaliśmy dla naszych czytelników listę 20 artykułów cieszących się w ubiegłym roku największym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że czytelnicy portalu RESinet.pl dużą wagę przykładają do informacji o wypadkach oraz inwestycjach drogowych.

Największą popularnością cieszyła się informacja nt. przyszłego wyglądu ronda Pobitno, gdzie miasto planuje stworzenie tunelu od Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Al. Armii Krajowej. Spore zainteresowanie wzbudziło również zamknięcie hipermarketu Tesco przy Al. Powstańców Warszawy oraz powrót pojazdów Blinkee.city na ulice Rzeszowa. Dużą popularnością, cieszyły się także artykuły związane z obwodnicą południową, których aż trzy pojawiło się w poniższym zestawieniu.

Oto 20 najchętniej czytanych artykułów w 2019 roku na RESinet.pl:
 
  1. Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA];
  2. Na jakim etapie jest budowa obwodnicy południowej? Znamy jej długość oraz szacunkową wartość;
  3. Tesco w Rzeszowie do likwidacji. Nieoficjalnie wiadomo, że działać będzie do 30 października;
  4. Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie;
  5. Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług;
  6. Długość obwodnicy południowej sięgnie 5,7 km długości. 47 obiektów pójdzie pod rozbiórkę;
  7. Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019];
  8. Jest zgoda na zamianę działek z deweloperem. Andrzej Dec: „Znowu Hartbex dostanie znacznie więcej”;
  9. Kierowca jadąc przez Boguchwałę zasłabł za kierownicą;
  10. Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking;
  11. Pijana matka wiozła autem trójkę dzieci. Kobieta miała ponad 1,5 promila alkoholu;
  12. W Budziwoju powstaje centrum handlowe. Otwarcie na wiosnę [WIZUALIZACJE];
  13. Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku;
  14. Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej w przyszłym roku?;
  15. Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?;
  16. Wykaz inwestycji drogowych na Podkarpaciu. Drogą ekspresową z Rzeszowa do Lublina pojedziemy w 2022 r.;
  17. Umowa na projekt tunelu pod rondem Pobitno podpisana;
  18. Na Nowym Mieście powstaną dwa budynki wielorodzinne? Deweloper wnioskuje o wydanie „wuzetki”;
  19. Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji;
  20. Oto najlepsze szkoły średnie w Rzeszowie wg rankingu „Perpektywy”.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rzeszowskim oddziale NFZ stanął samoobsługowy kiosk profilaktyczny

RZESZÓW.  Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Rzeszów

Podwyżki dla miejskich urzędników

RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

#SadzimyRzeszów. W sobotę kolejny spacer z prezydentem Fijołkiem

RZESZÓW. Podczas niedawnego spaceru z prezydentem Fijołkiem, w ramach akcji #SadzimyRzeszów, mieszkańcy wskazali 25 miejsc, w których pojawią się drzewa. Kolejny spacer już w najbliższą sobotę.

Reklama