Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zaledwie cztery godziny potrzebowali rzeszowscy kryminalni, aby namierzyć skradziony samochód. Sprawcą kradzieży był 22-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Do kradzieży doszło we wtorek, przy ul. Kopernika w Rzeszowie. Właściciel volkswagena polo, poszedł do sklepu pozostawiając z zaparkowanym samochodzie kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił po około godzinie, samochodu już nie było. Mężczyzna zgłosił sprawę na Policję.

W poszukiwania pojazdu i sprawcy kradzieży zaangażowali się kryminalni z rzeszowskiej komendy. Już po 4 godzinach policjanci odzyskali volkswagena polo. Skradzionym autem kierował 22-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie, a dzień później postawiono mu zarzut dotyczący kradzieży pojazdu, do którego się przyznał. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czeka nas modernizacja Stadionu Miejskiego

RZESZÓW. Miasto przygotowało przetarg dotyczący modernizacji Stadionu Miejskiego.

Rzeszów

Wietrzny weekend na Podkarpaciu. Ile mieliśmy interwencji strażaków?

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podczas minionego weekendu strażacy interweniowali w 30 przypadkach. 

Rzeszów

Podrabiana biżuteria w rzeszowskich galeriach handlowych

RZESZÓW. Za to przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności  do 2 lat.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zapisuje na swoim koncie kolejną porażkę

RZESZÓW. W 3. kolejce PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn ograł Asseco Resovie 3:1. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 19-letni mężczyzna

Trwa ustalanie okolicznosci tragicznego wypadku, do ktorego doszlo w piatek w Woli Cichej. 19-letni mezczyzna zostal smiertelnie potracony przez autobus.

Rzeszów

Podsumowanie akcji „Przejezdne skrzyżowania”. 102 przypadki wykroczeń

RZESZÓW. Policjanci zakończyli działania „Przejezdne skrzyżowania”. 

Rzeszów

Ok. 1000 wolontariuszy będzie kwestować na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Kwesta na Pobitnie i Wilkowyja potrwa dwa dni.

Rzeszów

W Urban Lab rozmawiano nt. jednośladów. Blinkee wydłuży sezon?

RZESZÓW. Głównym tematem środowego spotkania w rzeszowskim Urban Lab były jednoślady.

Reklama