Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

23 sierpnia będzie okazja do spotkania z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów

Dodano: 22.08.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. W najbliższy piątek, 23 sierpnia o godz. 17, siatkarze i trenerzy Asseco Resovii będą czekać na kibiców na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów.

Rzeszowscy siatkarze przed kilkoma dniami rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W treningach udział bierze 10 siatkarzy i gościnnie Grzegorz Pająk, który będzie pomagał przy treningach pod nieobecność dwóch rozgrywających, Marcina Komendy i Amerykanina Kawiki Shojiego, którzy trenować będą ze swoimi reprezentacjami.

Spotkanie w Galerii Rzeszów będzie pierwszą okazją, by poznać szczególnie nowych graczy w naszej drużynie, a także trenerów Piotra Gruszkę i Wojciecha Serafina. Będzie można porozmawiać z siatkarzami i trenerami, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy zdobyć autograf.

Będzie też można w przedsprzedaży zakupić nowe gadżety na sezon 2019/2020, m.in. koszulki i spodenki treningowe, a także specjalne koszulki kibica, które swój debiut zaliczą właśnie podczas tego spotkania.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pomysł radnego: Oświetlenie radarowe w rejonie Lisiej Góry i Żwirowni

RZESZÓW. Interpelację w tej sprawie wystosował Daniel Kunysz, radny Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Rzeszów

Przetarg na tabor kolejowy na potrzeby Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej unieważniony

RZESZÓW. "Nie chcemy zmieniać terminu dostawy” – wyjaśnia marszałek  Władysław Ortyl.

Rzeszów

Rzeszów bez żużla w 2019 roku. Speedway Stal Rzeszów bez „dzikiej karty”

RZESZÓW. Polski Związek Motorowy zdecydował, że Speedway Stal Rzeszów nie otrzyma licencji na sezon 2019.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kierunek studiów dla twórców gier

RZESZÓW. PrimeBit Games rozpoczyna współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z kurdystańską firmą

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska będzie współpracować z firmą Markodh Company z irackiego Kurdystanu. 

Rzeszów

W lecie czeka nas remont Wiaduktu Śląskiego?

RZESZÓW. Chodzi o poprawę dylatacji.

Rzeszów

Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. 

Reklama