Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

24 kolizje, 3 wypadki – deszczowy czwartek na drogach Rzeszowa i powiatu

Dodano: /

Wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z intensywnymi opadami deszczu, wczoraj na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego panowały trudne warunki do jazdy. Tylko tego dnia doszło do 24 kolizji i 3 wypadków. Ich główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 8:00 w Stobiernej. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 44–letni kierowca autobusu marki Mercedes, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim volvo i uderzył w niego. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 33–letnia kierująca volvo oraz jej 3– letnia pasażerka.

Po godz. 15.30, w Niechobrzu zderzyły się trzy pojazdy. Jak ustaliła policja, 20–letni kierujący mercedesem benz, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności od jadącego przed nim peugeota i najechał na jego tył, który siłą odrzutu uderzył w bmw. W tym zdarzeniu ucierpiała 31–letnia kierująca peugeotem, która karetka została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło po godz. 16:30 na al. Rejtana w Rzeszowie. 38–letnia kobieta kierująca bmw, najprawdopodobniej nie zatrzymała się na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z kierującym volkswagenem. W wyniku zdarzenia, pomocy medycznej wymagała 32–letnia pasażerka volkswagena.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku PGS Software. Firma ma zatrudnić dodatkowo ponad 100 osób

RZESZÓW. Jednym z kierunków rozwoju branży są rozwiązania w chmurze. 

Rzeszów

Jutro sesja nadzwyczajna. Radni zajmą się sprawą odbioru odpadów

RZESZÓW. 14 lutego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych remontem ul. Bałtyckiej

RZESZÓW. Droga powinna zostać wyremontowana do 19 lipca 2019 roku.

Rzeszów

Rzeszów wysoko w rankingu „polskich miast przyszłości”

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu wśród polskich miast przyszłości 2019/20.

Rzeszów

Czy zmienią się godziny bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla osób bezrobotnych?

RZESZÓW. Z wnioskiem o zmianę godzin wystąpił radny Mateusz Szpyrka.

Rzeszów

Wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Kierowca miał 1,7 promila

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło 11 lutego po godz. 21 w Boguchwale.

Reklama