Rzeszów - Poniedziałek, 16.02.2026
Reklama

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano: 20.09.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy, otrzymali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających. Podejrzewany miał przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Skierowani we wskazane miejsce funkcjonariusze, zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Po przeszukaniu jego mieszkania, okazało się, że suszu jest znacznie więcej. Łącznie znaleziono 62 gramy marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrane w sprawie materiały przekazano do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Po przesłuchaniu podejrzanego, prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W piątek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Rzeszów

Nowy żłobek powstanie na os. Wilkowyja

RZESZÓW. Radni zabezpieczyli pierwsze środki na budowę nowego żłobka na osiedlu Wilkowyja. Ma powstać do 2022 roku.

Rzeszów

Kierowco! Remont ul. Lisa-Kuli rozpoczęty [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Utrudnień należy się spodziewać do końca sierpnia. Remontowana droga będzie miała całkowicie nową nawierzchnię.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Rzeszów

29. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, objazdy autobusów

RZESZÓW. W czwartek rusza MARMA 29. Rajd Rzeszowski. Zawody odbędą się na ulicach Rzeszowa i powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. 

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Reklama