Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

26-latek z Rzeszowa aresztowany za posiadanie narkotyków

Dodano: 03.11.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Podczas kontroli samochodu na al. Niepodległości, rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów narkotyków – mefedron, amfetaminę i marihuanę. Substancje należały do 26-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

Wczoraj wieczorem policjanci uzyskali informację, że osoby poruszające się volkswagenem mogą posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zlokalizowali pojazd na al. Niepodległości i tam zatrzymali go do kontroli.

W środku przebywało trzech mężczyzn. W trakcie kontroli policjanci zauważyli zawiniątko, w którym były kryształki i brązowy proszek. Po przeszukaniu całego samochodu, funkcjonariusze ujawnili jeszcze susz roślinny. Jeden z mężczyzn - 26 letni mieszkaniec Rzeszowa – miał przy sobie białą substancję oraz susz roślinny.
Reklama
Wszyscy trzej mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania policjantów wykazały, że zabezpieczone substancje to mefedron, amfetamina i marihuana. Łącznie ujawniono 156 gramów narkotyków.

Prowadzący sprawę policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego ustalili, że narkotyki należały do 26-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dwaj pozostali mężczyźni zostali więc przesłuchani w charakterze świadków i zwolnieni.

Zebrany materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator przesłuchał podejrzanego 26-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji psychoaktywnych.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 11 maja stopniowe znoszenie ograniczeń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje stopniowo przywracać funkcjonowanie komunikacji miejskiej do stanu sprzed epidemii.

Rzeszów

Znamy opinię wojewody na temat poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zgodziła się na przyłączenie do Rzeszowa obszaru Pogwizdowa Nowego. Negatywnie natomiast zaopiniowała przyłączenie Malawy i część obszaru sołectwa Racławówka.

Rzeszów

Prof. Sylwester Czopek ponownie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Rzeszów

W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, na ul. Miłej spłonął Land Rover

Minionej nocy, policjanci i strażacy dwukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi pożarów. W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, w wyniku kolejnego pożaru spalił się samochód osobowy.  

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Reklama