Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

3 wypadki w ciągu dwóch godzin

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną trzech porannych wypadków, do których doszło w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 7:00 na ul. Hanasiewicza w Rzeszowie. Z ustaleń policja wynika, że kierująca skodą, 47-letnia mieszkanka Rzeszowa, podczas skrętu w ulicę Boya-Żeleńskiego, potrąciła 42-letnią rowerzystkę. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce kilkanaście minut później w Rudnej Małej. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Mundurowi ustalili, że kierująca fordem 40-letnia kobieta, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9, prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu audi. Ford siłą odrzutu został przemieszczony na barierę energochłonną. Kierująca fordem wymagała pomocy medycznej.

Z kolei o godz. 8.40, na ulicy Krakowskiej, 41-latka jadąca skodą, najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, zderzyła się z jadącym prawidłowo motocyklem, którym kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został ranny i wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.07.2024, godz. 21:00
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zebrano pierwszy miód z pasieki MPWiK w Rzeszowie

RZESZÓW. Na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK od około roku działa pierwsza w Rzeszowie miejska pasieka. 

Rzeszów

W sobotę kolejne utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy

RZESZÓW. W sobotę w godzinach od 7 do 18 zamknięte dla ruchu będą dwa pasy ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie, na odcinku od ul. Podwisłocze do ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

W piątek na rzeszowskim Rynku stanie kurtyna wodna

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się upałami, na rzeszowskim Rynku, jak co roku, stanie kurtyna wodna. Wg prognoz IMGW w weekend termometry wskażą ponad 30 stopni.

Rzeszów

W niedzielę w Rzeszowie Marsz dla Życia i Rodziny. Którymi ulicami przejdzie?

RZESZÓW.  W najbliższą niedzielę, 20 czerwca, ulicami Rzeszowa przejdą uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Na trasie marszu, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruc

Rzeszów

We wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Trwają zgłoszenia firm

RZESZÓW. W dniach 24-25 września 2021 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą pierwsze Targi Seniora. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na DK97 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kierowca Saaba potrącił pracownika firmy prowadzącej prace przy drodze. 

Rzeszów

W niedzielę 14. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6. PKO Sztafeta Półmaratońska

RZESZÓW. Rzeszów wraca do biegania. W najbliższą niedzielę odbędzie się 14.PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6.PKO Sztafeta Półmaratońska.

Rzeszów

Budowa ul. Spacerowej. Ogłoszono przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową na budowę ul. Spacerowej. Wykonawca będzie również musiał uzyskać zgodę na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Oferty przyjmowane będą do 23 czerwca.

Reklama