Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

3 wypadki w ciągu dwóch godzin

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną trzech porannych wypadków, do których doszło w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 7:00 na ul. Hanasiewicza w Rzeszowie. Z ustaleń policja wynika, że kierująca skodą, 47-letnia mieszkanka Rzeszowa, podczas skrętu w ulicę Boya-Żeleńskiego, potrąciła 42-letnią rowerzystkę. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce kilkanaście minut później w Rudnej Małej. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Mundurowi ustalili, że kierująca fordem 40-letnia kobieta, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9, prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu audi. Ford siłą odrzutu został przemieszczony na barierę energochłonną. Kierująca fordem wymagała pomocy medycznej.

Z kolei o godz. 8.40, na ulicy Krakowskiej, 41-latka jadąca skodą, najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, zderzyła się z jadącym prawidłowo motocyklem, którym kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został ranny i wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.07.2024, godz. 21:00
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Specjalny lot z Włoch do Rzeszowa. Pasażerowie odbędą kwarantannę w Bieszczadach

RZESZÓW. 7 kwietnia z Mediolanu i Rzymu do Rzeszowa przyleci 100-osobowa grupa Polaków.

Rzeszów

Uderzył w radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku. Odmówił badania alkomatem

Podczas zabezpieczenia przez Policjantów miejsca wypadku, do którego doszło w Rudnej Małej, w policyjny samochód uderzył kierowca volkswagena. Najprawdopodobniej był pijany.

Rzeszów

4 sklepy LIDL w Rzeszowie czynne całodobowo

RZESZÓW. Kolejne ułatwienia dla klientów sklepów sieci LIDL. 

Rzeszów

Zwierzaki z fundacji Felineus potrzebują pomocy

RZESZÓW. Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus, zwraca się z prośbą o pomoc dla swoich podopiecznych. Potrzebna jest karma, żwirek i środki na podstawową profilaktykę.

Rzeszów

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Rzeszów

Rada osiedla Zwięczyca chce przekazać pieniądze dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. 10 700 zł zamierza przekazać Rada osiedla Zwięczyca na pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Licealiści z Rzeszowa szyją maseczki dla szpitali

RZESZÓW. Uczniowie ALO w Rzeszowie włączyli się w akcję szycia maseczek. 

Rzeszów

Zakaz wstępu na rzeszowskie cmentarze

RZESZÓW. Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wejścia na wszystkie cmentarze w naszym mieście. Mieszkańcy proszeni są o dostosowanie się do zakazu.

Reklama