Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020 rozpocznie się 30 sierpnia o godz. 10. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rezerwacja i sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 będzie przebiegać na podobnych zasadach jak w poprzednich sezonach, choć na nowym, lepszym serwerze.

Dwa etapy rezerwacji

W I etapie rezerwacji i zakupu karnetów będą mogli dokonać posiadacze karnetów z sezonu 2018/2019, którzy mogą wykupić swoje miejsce z poprzednich rozgrywek. Przy rezerwacji należy podać nr karnetu z sezonu 2018/2019.

W pierwszych dwóch tygodniach (do 14 września) kibice dodatkowo otrzymają specjalną zniżkę w wysokości 50 zł. Pierwszy etap zakończy się 21 września. Do tego momentu karnety muszą zostać zarezerwowane i odebrane na wyspie Asseco Resovii lub opłacone on-line.

W II etapie, w którym karnety mogą nabywać wszyscy kibice, uwolnione do sprzedaży zostaną miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione w I etapie. Otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 rozpocznie się 27 września o godz. 10.00.

Nowa seria karnetów

Karnet na sezon 2019/2020 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Przypominamy, że w nadchodzącym sezonie PlusLiga wraca do systemu rozgrywek play-off w systemie 1-8, więc sportowych emocji będzie zdecydowanie więcej.

Karnet na sezon 2019/2020 będzie pierwszy z nowej, wyjątkowej serii. Znajdzie się na nim herb klubu, a na kolejnych karnetach, w następnych latach, pojawiać się będą najwybitniejsi siatkarze rzeszowskiej drużyny. O tym, kto znajdzie się na pamiątkowych karnetach zadecydują kibice. Szczegóły akcji zostaną podane w późniejszym terminie.

Posiadacze karnetów będą mieli także specjalne rabaty na zakupy biletów na rozgrywki PlusLigi i Pucharu Polski oraz na zakup gadżetów na wyspie Asseco Resovii. W tym roku przygotowno też niespodziankę dla każdego kibica, który zakupi karnet na sezon 2019/2020.
Reklama
Ceny karnetów na sezon 2019/2020:
  • Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 500 PLN / 550 PLN;
  • Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 450 PLN / 500 PLN;
  • Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2, G3, I3, J3, L3 – 400 PLN / 450 PLN;
  • Sektor F1 – 200 PLN / 250 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”);
  • Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej oraz dla grup zorganizowanych.
 
Będzie opcja zwalniania miejsc

Przypominamy też o konieczności ponownej rejestracji na stronie klubu  i utworzeniu nowego konta. Od lipca strona Asseco Resovii Rzeszów działa na nowym serwerze, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami dla kibiców. Nowa baza kont pozwoli na aktualizację danych i zabezpieczenie ich zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także odświeży i uporządkuje bazę danych kibiców, którą gromadzono od kilku lat.

Nowy system rezerwacji pozwoli też na większą współpracę na linii kibic – klub. Jedną z funkcjonalności, która zostanie uruchomiona w tym sezonie, będzie możliwość zwolnienia swojego miejsca karnetowego na konkretny mecz.

Jeżeli wiecie, że w danym dniu nie będziecie się mogli pojawić na spotkaniu w hali Podpromie, dostaniecie szansę zwolnienia tego miejsca, a w zamian za to będziecie otrzymywać punkty, które na koniec sezonu będą mogły być zamienione na zniżkę na karnet w sezonie 2020/2021 lub zniżkę na zakupy na wyspie Asseco Resovii.
 

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Park na Słocinie będzie bardziej atrakcyjny. Trwa rewitalizacja [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W parku na rzeszowskim osiedlu Słocina trwają prace rewitalizacyjne. Zamontowane zostaną m.in. nowe elementy małej architektury, mosty prowadzące do wysepki na stawie oraz latarnie. Przebudowany zostanie również plac zabaw.

Rzeszów

Zbliża się czwarty finał ogólnopolskiego konkursu Podcast Roku im. red. Janusza Majki

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał wydarzenia pn. „Podcast Roku 2024 Konkurs imienia redaktora Janusza Majki”. W całodziennym programie m.in. spotkania autorskie, debaty, networking. Punktem kulminacyjnym wręczenie nagród i...

Rzeszów

Rusza sezon łyżwiarski w Rzeszowie. Od soboty otwarte trzy lodowiska

RZESZÓW. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą zacierać ręce. Już w ten weekend w Rzeszowie trzy lodowiska rozpoczną sezon 2024/2025.

Rzeszów

Kursy autobusów MPK do gminy Boguchwała będą nadal realizowane

RZESZÓW/BOGUCHWAŁA. Rzeszowskie linie autobusowe nr 3, 28, 34, 35, 45 będą nadal kursować na terenie Gminy Boguchwała. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa radni wyrazili zgodę na kontynuowanie porozumienia pomiędzy Gminą Miasto...

Rzeszów

Podrobiona odzież na targowisku przy ul. Dworaka

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad półtora tysiąca sztuk podrobionej odzieży z logotypami znanych, światowych marek. Sprzedawał je 36-letni obywatel Bułgarii na targowisku przy ul. Dworaka. Zgodnie z prawem, mężczyźnie grozi nawet do...

Rzeszów

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

Rzeszów

Nowości w Parku Sybiraków. Trwa rewitalizacja [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rewitalizacja części Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa w Rzeszowie. Powstaje tam m.in. nowy plac zabaw, zamontowane zostaną urządzenia do ćwiczeń oraz pojawi się sporo nowych roślin.

Reklama