Rzeszów - Poniedziałek, 22.09.2025
Reklama

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

Dodano: 24.09.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Nowej Zelandii, który niszczył  zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa. Okazało się, że był pijany. Usłyszał zarzut zniszczenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 4 nad ranem. Mieszkańcy ulicy Fircowskiego zgłosili Policji, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ww. ulicy. Skierowanie na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazanego przez mieszkańców mężczyznę. To 35-letni obywatel Nowej Zelandii mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody - hyundaia i skodę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szkody oszaczowano wstępnie na 5 tys. złotych. Zamjujący się sprawą policjanci z komisariatu w Śródmieściu, przyjęli od pokrzwydzonych wnioski o ściganie. Mężczyzna został przesłchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 35-latek częściowo przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zaprasza na sadzenie drzew i piknik w Parku Papieskim

RZESZÓW. Będzie to pierwszy z trzech pikników organizowanych pod egidą prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się nasadzanie dużych drzew

RZESZÓW. W tym roku w stolicy Podkarpacia przybędzie ponad 1300 nowych drzew. 

Rzeszów

Punkt pomocy obywatelom Ukrainy w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Od 4 czerwca przy ulicy Grottgera 22 zacznie działać nowy punkt pomocy obywatelom Ukrainy. Urząd Miasta Rzeszowa przeniesie go tutaj z dworca PKP, który wraz z otoczeniem jest aktualnie modernizowany.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 13, 17, 34, 35 oraz 52.

Rzeszów

Na ul. Grunwaldzkiej pojawi się ponad 50 drzew

RZESZÓW. Podczas rewitalizacji ulicy Grunwaldzkiej w centrum Rzeszowa zasadzonych zostanie ponad 50 drzew, głównie grabów wąskokolumnowych.

Rzeszów

Automatyczna detekcja ruchu na skrzyżowaniach w Rzeszowie. Nie trzeba będzie wciskać przycisków

RZESZÓW. - Na wszystkich rzeszowskich skrzyżowaniach wprowadzimy automatyczną detekcję ruchu: zamontowanych zostanie ok. 1000 czujników – zapowiada prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. 

Rzeszów

Zieleń i ławki zamiast samochodów. Ulica Słowackiego bardziej przyjazna pieszym

RZESZÓW. Z części chodnika przy ulicy Słowackiego zniknęły samochody. Zamiast nich pojawiła się zieleń i ławki.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Reklama