Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

Dodano: 24.09.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Nowej Zelandii, który niszczył  zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa. Okazało się, że był pijany. Usłyszał zarzut zniszczenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 4 nad ranem. Mieszkańcy ulicy Fircowskiego zgłosili Policji, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ww. ulicy. Skierowanie na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazanego przez mieszkańców mężczyznę. To 35-letni obywatel Nowej Zelandii mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody - hyundaia i skodę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szkody oszaczowano wstępnie na 5 tys. złotych. Zamjujący się sprawą policjanci z komisariatu w Śródmieściu, przyjęli od pokrzwydzonych wnioski o ściganie. Mężczyzna został przesłchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 35-latek częściowo przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ul. Myśliwska będzie oświetlona

RZESZÓW. Na ulicy Myśliwskiej na os. Pogwizdów Nowy powstanie oświetlenie. Inwestycja była jednym z zadań zgłoszona do tzw. kontaktów osiedlowych, w trakcie kampanii wyborczej Konrada Fijołka, które zobowiązał się realizować już jako...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały trzy kolejne pojemniki na elektroodpady. Łącznie w mieście jest już 38 miejsc, gdzie można oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Kolejny krok w sprawie utworzenia drogi rowerowej z Rzeszowa do Łańcuta

RZESZÓW. Około 20 kilometrów długości ma mieć trasa rowerowa, która połączy Rzeszów z Łańcutem. We wtorek prezydent Konrad Fijołek rozmawiał z władzami sąsiednich gmin o możliwościach jej przebiegu.

Rzeszów

Rzeszowskie Pogotowie ma nowe ambulanse

RZESZÓW. Trzy nowe ambulanse trafiły do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z POIiŚ, z budżetu wojewody podkarpackiego oraz dzięki wsparciu Miasta Rzeszów.

Rzeszów

Od 1 lutego droższe bilety komunikacji miejskiej. Koniec bezpłatnych przejazdów dla bezrobotnych

RZESZÓW. Od 1 lutego 2022 r. za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej zapłacimy więcej. 

Rzeszów

Rzeszowski Bon Żłobkowy - nabór wniosków

RZESZÓW. Ponad 500 dzieci korzystało regularnie z bonu żłobkowego w Rzeszowie w ubiegłym roku. Aby móc z niego nadal korzystać, konieczne jest złożenie wniosku o przedłużenie świadczenia.  

Rzeszów

Nocny wypadek na Zalesiu. Pijany kierowca uderzył w budynek pizzerii

RZESZÓW. 34-letni kierowca bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek pizzerii przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nową serwerownię za ponad 13 mln zł

RZESZÓW. 3 stycznia, Minister Przemysław Czarnek odwiedził Politechnikę Rzeszowską, gdzie m.in. obejrzał nową serwerownię, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Reklama