Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

5. kolejka PlusLigi. Rywal Asseco Resovii Rzeszów również powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Aktualny bilans Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze wynosi 0-3. O przełamanie złej passy obie drużyny powalczą na hali Podpromie.

W środę o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów podejmą BKS Visłę Bydgoszcz w meczu 5. kolejki PlusLigi. Żadna z drużyn do tej pory jeszcze nie wygrała w tym sezonie.

Asseco Resovia sezon zaczęła od trzech porażek z rzędu. Po przegranej w Katowicach z GKS-em 2:3, rzeszowianie ulegli 1:3 Ślepskowi Suwałki i Indykpolowi AZS Olsztyn, a punkt zdobyty na inaugurację okazał się jedynym, który mają na koncie podopieczni trenera Piotra Gruszki.

Z kolei Visła Bydgoszcz pierwszy punkt zdobyła w poniedziałek, przegrywając 2:3 w Radomiu z Cerrad Enea Czarnymi. Bydgoszczanie byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki, bowiem prowadzili już 2:1, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Bydgoszczanie przez ekspertów skazywani byli na walkę o utrzymanie, Asseco Resovia o medale. W środę zagrają jednak ze sobą sąsiedzi w tabeli. Spotkanie odbędzie się na hali Podpromie.

"Jesteśmy rozczarowani swoją postawą i naprawdę bardzo zależy nam na wygranej. Jestem przekonany, że jeden mecz na przełamanie bardzo nam pomoże" – mówi Nicolas Marechal, przyjmujący rzeszowian.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie powstanie w dwa lata

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Asystenci pomogą uczniom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.

Rzeszów

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.

Rzeszów

W rejonie Kopca Konfederatów Barskich powstanie ogromny park

RZESZÓW. Miasto planuje utworzenie potężnego parku w rejonie Kopca Konfederatów Barskich. Trwają również prace nad poszerzeniem terenów zielonych w Rzeszowie o kolejne działki w rejonie Wisłoka.

Rzeszów

Otwarcie łącznika ulic Kopisto i Wierzbowej w przyszłym tygodniu? Trwa malowanie linii

RZESZÓW. Rozpoczął się ostatni etap budowy drogi, która połączy ulice Kopisto i Wierzbową. Drogowcy malują linie. 

Rzeszów

Będzie remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszył przetarg, który ma wyłonić wykonawcę projektu modernizacji zabytkowego budynku III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Szopena w Rzeszowie.

Reklama