Rzeszów - Wtorek, 08.07.2025
Reklama

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 1 kwietnia br. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 50-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem Ursus, jadąc drogą powiatową, przed mostem na rzeczce Ostrówek z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, przebił bariery ochronne i stoczył się do rzeki. Ciągnik przewrócił się i przygniótł kierowcę. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: fot. KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa fabryka w Parku Naukowo-Technologicznym "Rzeszów-Dworzysko"

RZESZÓW. W ub. piątek na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” oficjalnie otwarto nowy zakład produkcyjny Phoenix Contact E-Mobility. To szansa na nowe zatrudnienia.

Rzeszów

Na os. Nowe Miasto powstanie nowy dom kultury?

RZESZÓW. W ostatnim czasie pojawił się temat budowy nowego domu kultury na osiedlu Nowe Miasto. Kwestię podjął w swojej interpelacji Przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Rzeszów

Jesienne porządki nad Wisłokiem. Pół tony śmieci w kilka godzin

RZESZÓW. Pół tony śmieci zniknęło z brzegów Wisłoka w centrum Rzeszowa i to zaledwie w kilka godzin. To efekt działań prowadzonych w ramach akcji #WodyToNieŚmietnik, która odbyła się 7 października.

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

Reklama