Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Dodano: 25.10.2019 r.

fot. Targi Rzeszowskie
fot. Targi Rzeszowskie
Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną – wszystko w jednym miejscu i czasie. Targi odbędą się w środę, 30 października 2019 r. w Hali Podpromie. Organizatorzy zaplanowali również porady oraz konsultacje z profesjonalistami, a także atrakcyjne warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

XII Europejskie Targi Pracy to wydarzenie dedykowane wszystkim, którzy poszukują pracy lub decydują się na zmianę w dotychczasowej karierze zawodowej. Umożliwia skuteczną wymianę informacji i w efekcie poprawia sytuację na podkarpackim rynku pracy. Po każdej edycji, pracę znajduje zwykle ponad 100 osób. Targi to także najszybszy sposób wstępnej selekcji kandydatów i rozpoczęcia udanego procesu rekrutacji w dużych firmach, jak również małych i średnich przedsiębiorstwach. 
Reklama
30 października 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 na Podpromiu zaprezentuje się blisko 60 wystawców, głównie z branży informatycznej, lotniczej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, doradczej, bankowej, budowlanej i consultingowej. Będą to nie tylko firmy z Podkarpacia, ale też z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Brzeska, Gliwic i Opola oraz zagraniczne spółki, m.in. z Niemiec. Zaoferują nawet kilka tysięcy wakatów i prawie tyle samo atrakcyjnych ofert stażów i praktyk. Organizatorzy radzą, by na targi zabrać ze sobą CV w kilku egzemplarzach i zostawić je na stoiskach, które nas najbardziej interesują.

Jesienne targi pracy w Rzeszowie to nie tylko część wystawiennicza, ale również warsztaty i prezentacje przygotowane przez firmy poszukujące pracowników.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W przestrzeni Rzeszowa powstaje Układ Słoneczny. Na Rynku jest już Słońce

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa montaż elementów nowej, „kosmicznej” atrakcji.

Rzeszów

Przebudowa zatok autobusowych. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższych tygodniach utrudnienia wystąpią na ul. Lwowskiej i ul. Leszka Czarnego.

Rzeszów

Kolejne rekordy na lotnisku w Jasionce

 RZESZÓW/JASIONKA. W sierpniu z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 92 tysiące pasażerów. 

Rzeszów

Pierwsze opaski bezpieczeństwa dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. W Rzeszowie rozdano pierwsze, specjalne opaski, które mają pomóc starszym osobom w nagłych przypadkach.

Rzeszów

Na Bulwarach powstaje nowy odcinek ścieżki biegowej

RZESZÓW. Będzie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra. Inwestycja ma być gotowa na przełomie września i października.

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej. Będą cztery pasy ruchu do autostrady

RZESZÓW. Wykonano już m.in. przebudowę sieci wodociągowej i gazowej a także część konstrukcji poszerzenia drogi. 

Rzeszów

W sobotę Marsz Równości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Marsz odbędszie się pod hasłem "Idziemy po równość i pokój".

Rzeszów

Bezpłatne badania profilaktyczne. Autobus „Medyka” odwiedzi rzeszowskie osiedla [Harmonogram wizyt]

RZESZÓW. Dzisiaj na osiedlu Matysówka zainaugurowano wspólną akcję Rzeszowa i Centrum Medycznego Medyk pod hasłem „Jazda profilaktyczna”.

Reklama