Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Asseco Resovia kontynuuje współpracę z Galerią Rzeszów. 22 października prezentacja drużyny

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Galeria Rzeszów nadal będzie sponsorem siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. To już siódmy sezon współpracy obu stron. 22 października w Galerii odbędzie się prezentacja zespoły, której towarzyszyć będą różne atrakcje.

„Jest nam bardzo miło, że tacy sponsorzy jak Galeria Rzeszów wciąż zostają z nami. To jeden z najdłużej wspierających nas sponsorów i za to jesteśmy szczególnie wdzięczni” – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

Wsparcie ma mieć nie tylko charakter finansowy, dotyczyć będzie szeregu działań skierowanych dla kibiców drużyny. W ramach współpracy zaplanowano kolejną edycję turnieju siatkarskiego w Galerii Rzeszów, a także udział zawodników w spotkaniach świątecznych i licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Reklama
„Galeria Rzeszów od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane ze stolicą Podkarpacia. Klub Asseco Resovia jest mocno związany z naszym miastem, a Rzeszów żyje przecież siatkówką. Dlatego Galeria Rzeszów już siódmy sezon z rzędu została oficjalnym sponsorem Klub Asseco Resovia Rzeszów” – mówi Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów.

Przypominamy, że 22 października w Galerii Rzeszów odbędzie się też kolejna już prezentacja rzeszowskiego zespołu. Prezentację poprzedzi koncert Mateusza Ziółko, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport, Jerzy Mielewski. Zaplanowano również różne konkursy, pokazy i niespodzianki.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto szuka chętnych do organizacji Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Rzeszowie

RZESZÓW. Korowody, koncert na Rynku, gry, zabawy i nie tylko - tak ma wyglądać tegoroczny „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami” w Rzeszowie. Miasto szuka stowarzyszeń, które chciałyby zorganizować takie wydarzenie. Na wszystko zapisane...

Rzeszów

Na os. Staromieście powstanie duży teren wypoczynkowo-rekreacyjny [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. „To będzie jedna z najatrakcyjniejszych stref wypoczynku i rekreacji na terenie Rzeszowa” – tak prezydent miasta Konrad Fijołek mówi o nowej, zielonej przestrzeni miejskiej, która powstanie w rejonie ulic Lubicz i...

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy grają z WOŚP

RZESZÓW. „Gasimy ogień, rozpalamy serca” pod takim hasłem w tym roku strażacy z całej Polski grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej...

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa wystawił trzy aukcje dla WOŚP

RZESZÓW. Wylicytować można m.in. żużlowy dzień z prezydentem Fijołkiem czy piłkę z autografem legendy polskiego futbolu.

Rzeszów

Bezpieczne ferie. Rzeszowscy policjanci uruchamiają stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Od poniedziałku, 29 stycznia do 9 lutego 2024 r. na parkingu przy hali Podpromie działał będzie stały punkt kontroli autokarów. Policjanci będą sprawdzali pojazdy przewożące dzieci i młodzież na zimowe wycieczki.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. W tym tygodniu odbędzie się pierwsze w 2024 r. spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMY.

Rzeszów

Ile zapłacimy za parking podziemny przy dworcu PKP? Jest regulamin

RZESZÓW. Rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli uchwałę dotyczącą regulaminu, jaki będzie obowiązywał w parkingu podziemnym Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Postój za pierwsze 15 minut będzie bezpłatny.

Rzeszów

Rusza kolejny etap budowy ul. Parkowej. Ma być gotowy jeszcze w tym roku

RZESZÓW. W tym roku ma zakończyć się drugi i zarazem ostatni etap budowy ul. Parkowej na os. Miłocin. Inwestycja jest realizowana w ramach „kontraktu”, który Konrad Fijołek zawarł z mieszkańcami osiedla jeszcze...

Reklama