Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

Dodano: 19.09.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Firma zielona-energia.com została Oficjalnym Sponsorem Asseco Resovii Rzeszów. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

„Dla nas każde takie wydarzenie ma ogromne znaczenie, bo zapraszamy do naszego grona nowego partnera, firmę zielona-energia.com, czyli firmę ekologiczną. Ekologia jest ważnym elementem dla nas jako ludzi, dlatego cieszymy się z tego, że teraz gramy razem” – mówił prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Zielona-energia.com to ogólnopolski dostawca systemów fotowoltaicznych, który od 2013 roku z realizuje projekty na terenie całego kraju. Firma dysponuje szeroką siecią sprzedawców i certyfikowanych monterów, którzy pracują na terenie całej Polski.

„Jesteśmy liderem rynkowym w sektorze przedsiębiorstw, które dzięki współpracy z nami osiągają wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne” – mówi Łukasz Fonfara, współwłaściciel firmy i dodaje: „Dzięki wybudowaniu własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorcy oraz gospodarstwa domowe mogą zminimalizować swoje rachunki za energię elektryczną”.
Reklama
Umowa została podpisana na rok: „Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na koniec sezonu usiedli do rozmów o przedłużeniu współpracy” – zapowiedział już dziś Michał Klimczyk, drugi ze współwłaścicieli firmy zielona-energia.com. Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-erergią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło „RESOVIA”:
  • dla przedsiębiorców z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40kW do 50kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
  • dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem

Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com.
 

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto szuka chętnych do organizacji Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Rzeszowie

RZESZÓW. Korowody, koncert na Rynku, gry, zabawy i nie tylko - tak ma wyglądać tegoroczny „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami” w Rzeszowie. Miasto szuka stowarzyszeń, które chciałyby zorganizować takie wydarzenie. Na wszystko zapisane...

Rzeszów

Na os. Staromieście powstanie duży teren wypoczynkowo-rekreacyjny [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. „To będzie jedna z najatrakcyjniejszych stref wypoczynku i rekreacji na terenie Rzeszowa” – tak prezydent miasta Konrad Fijołek mówi o nowej, zielonej przestrzeni miejskiej, która powstanie w rejonie ulic Lubicz i...

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy grają z WOŚP

RZESZÓW. „Gasimy ogień, rozpalamy serca” pod takim hasłem w tym roku strażacy z całej Polski grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej...

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa wystawił trzy aukcje dla WOŚP

RZESZÓW. Wylicytować można m.in. żużlowy dzień z prezydentem Fijołkiem czy piłkę z autografem legendy polskiego futbolu.

Rzeszów

Bezpieczne ferie. Rzeszowscy policjanci uruchamiają stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Od poniedziałku, 29 stycznia do 9 lutego 2024 r. na parkingu przy hali Podpromie działał będzie stały punkt kontroli autokarów. Policjanci będą sprawdzali pojazdy przewożące dzieci i młodzież na zimowe wycieczki.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. W tym tygodniu odbędzie się pierwsze w 2024 r. spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMY.

Rzeszów

Ile zapłacimy za parking podziemny przy dworcu PKP? Jest regulamin

RZESZÓW. Rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli uchwałę dotyczącą regulaminu, jaki będzie obowiązywał w parkingu podziemnym Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Postój za pierwsze 15 minut będzie bezpłatny.

Rzeszów

Rusza kolejny etap budowy ul. Parkowej. Ma być gotowy jeszcze w tym roku

RZESZÓW. W tym roku ma zakończyć się drugi i zarazem ostatni etap budowy ul. Parkowej na os. Miłocin. Inwestycja jest realizowana w ramach „kontraktu”, który Konrad Fijołek zawarł z mieszkańcami osiedla jeszcze...

Reklama