Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

Dodano: 19.09.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Firma zielona-energia.com została Oficjalnym Sponsorem Asseco Resovii Rzeszów. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

„Dla nas każde takie wydarzenie ma ogromne znaczenie, bo zapraszamy do naszego grona nowego partnera, firmę zielona-energia.com, czyli firmę ekologiczną. Ekologia jest ważnym elementem dla nas jako ludzi, dlatego cieszymy się z tego, że teraz gramy razem” – mówił prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Zielona-energia.com to ogólnopolski dostawca systemów fotowoltaicznych, który od 2013 roku z realizuje projekty na terenie całego kraju. Firma dysponuje szeroką siecią sprzedawców i certyfikowanych monterów, którzy pracują na terenie całej Polski.

„Jesteśmy liderem rynkowym w sektorze przedsiębiorstw, które dzięki współpracy z nami osiągają wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne” – mówi Łukasz Fonfara, współwłaściciel firmy i dodaje: „Dzięki wybudowaniu własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorcy oraz gospodarstwa domowe mogą zminimalizować swoje rachunki za energię elektryczną”.
Reklama
Umowa została podpisana na rok: „Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na koniec sezonu usiedli do rozmów o przedłużeniu współpracy” – zapowiedział już dziś Michał Klimczyk, drugi ze współwłaścicieli firmy zielona-energia.com. Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-erergią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło „RESOVIA”:
  • dla przedsiębiorców z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40kW do 50kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
  • dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem

Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com.
 

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MZBM Rzeszów włącza się w akcję "Wspólnie przeciwko oszustom"

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych przyłączył się do akcji zorganizowanej przez Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa i Komendę Miejską Policji w Rzeszowie.

Rzeszów

Ekologiczne wiaty rowerowe stanęły przy jednej z rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Obok szkoły podstawowej nr 18 przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie, powstały dwie nowoczesne, ekologiczne wiaty rowerowe. Wyposażono je w 48 miejsc na rowery oraz dodatkową powierzchnię na hulajnogi.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje duży ośrodek sportowy

RZESZÓW. W Świlczy powstaje Centrum Sportowe „Wzorcownia Ruchu”. Obiekt buduje firma Moris Polska. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha. 

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Reklama