Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

Bezpłatne zaproszenia na uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Wystąpi m.in. Urszula Dudziak

Dodano: 08.01.2020 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 14 stycznia w Estradzie Rzeszowskiej można nabyć bezpłatne zaproszenia na uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. wręczenie nagród dla laureatów „Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie”, projekcja filmu o Rzeszowie oraz koncert "Art Pop" - Mika Urbaniak & Victor Davies z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak.

Bezpłatne zaproszenia na wydarzenie można odebrać w Estradzie Rzeszowskiej od dnia 14 stycznia 2020 (od godz. 16.00) do wyczerpania puli zaproszeń. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa pojedyncze zaproszenia.

18 stycznia 2020 o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.
 
Źródło: Estrada Rzeszowska
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz ponownie ogłasza przetarg na projekt rozbudowy ul. Staroniwskiej

RZESZÓW. Poprzedni przetarg unieważniono, powodem takiej decyzji była proponowana przez wykonawcę kwota.

Rzeszów

Radni Rzeszowa za okresową wypożyczalnią pojazdów elektrycznych. Będą także samochody?

RZESZÓW. Radni PiS przygotowali projekt uchwały mówiący o uruchomieniu całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich.

Rzeszów

Ścieżka rowerowa przy ul. Lubelskiej zabrana bezprawnie? Znamy stanowisko Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski utrzymuje, że działał zgodnie z udzielonym pozwoleniem.

Rzeszów

Jest Koncepcja Programowa S19 na odcinku Rzeszów-Babica. Powstanie pierwszy tunel na Podkarpaciu

RZESZÓW. Przetarg w formule „projektuj-buduj” ma ruszyć w III kwartale br.

Rzeszów

Tereny przy ul. Żywicznej i Borowej pod zabudowę. Radni PiS chcieli zbudować tam aquapark

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczył sprzedaży siedmiu działek w rejonie ul. Borowej i Żywicznej o łącznej powierzchni 3,4 ha.

Rzeszów

O przeznaczeniu niewypłaconych pensji nauczycieli zadecydują dyrektorzy rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Czynny udział w strajku nauczycieli bierze 45 z 88 rzeszowskich szkół. 

Reklama