Rzeszów - Niedziela, 12.10.2025
Reklama

Biała Sobota w USK w Rzeszowie. Ruszają zapisy

Dodano: 27.02.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W czwartek (27.02) rozpocznie się telefoniczna rejestracja na bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn w ramach Białej Soboty, która odbędzie się 1 marca 2025 r. w Podkarpackim Centrum Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Podczas Białej Soboty w USK w Rzeszowie, bezpłatnie, w uzasadnionych przypadkach, na podstawienie skierowania od lekarza udzielającego porad w tym dniu, zostaną wykonane badania między innymi: mammografia, USG piersi, RTG klatki piersiowej oraz badanie markera PSA.

W akcji wezmą również udział: Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie, Stowarzyszenie Onkologiczne Sanitas, a także kadra naukowa i studenci Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego z Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii: SKN Dietetyków, SKN Położnych, SKN Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych i SKN Ratownictwa Medycznego oraz z Wydziału Biotechnologii – SKN Biotechnologii BIO-TECH.

Aby uczestniczyć w Białej Sobocie, należy wcześniej zarejestrować się pod numerem telefonu 17 866 64 18, w godzinach od 09:00 do 11:00, w dniach od 27.02.2025 roku do 28.02.2025 roku, do wyczerpania miejsc.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przyniesiesz „elektrograty” dostaniesz kwiaty. Weekendowa akcja rzeszowskiego marketu budowlanego

RZESZÓW. Rzeszowski sklep Castorama po raz kolejny organizuje proekologiczną akcję pod hasłem "Kwiaty za elektrograty".

Rzeszów

Na 5 dni zamkną parking i fragment ulicy w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z organizacją festiwalu kulinarnego Karpaty na Widelcu, przesz pięć dni jeden z parkingów oraz fragment ulicy w centrum Rzeszowa będą zamknięte dla zmotoryzowanych.

Rzeszów

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie...

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowska Plaza obchodzi 20-lecie. Z okazji urodzin przygotowano moc atrakcji

RZESZÓW. 20 września 2025 r. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji porzygotowano liczne atrakcje dla klientów, w tym wyste[y artystyczne i konkursy.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczyna się Europejski Tydzień Mobilności [PROGRAM]

RZESZÓW. Już po raz dziewiętnasty stolica Podkarpacia przyłącza się do akcji Europejskiego Tygodnia Mobilności, czyli kampanii dotyczącej zrównoważonej mobilności.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala.

Reklama