Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Biedronka buduje nowy sklep w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.11.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Prace przy budowie nowego sklepu Biedronka w Rzeszowie są już na zaawansowanym etapie. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Będzie to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Sklep powstaje przy ul. Strażackiej 10 na osiedlu Drabinianka, zaledwie kilometr od mieszczącego się przy tej samej ulicy innego marketu sieci Biedronka (przy ul. Strażackiej 27e).

Powierzchnia części sprzedażowej obiektu wyniesie 760 m2. W sklepie zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania marki. Zainstalowany zostanie nowoczesny system kas obejmujący 3 kasy tradycyjne oraz 6 kas samoobsługowych. Sklep zostanie wyposażony w krajalnicę do chleba.

- Nowa placówka powstaje w formacie 3.0, co oznacza zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS) – wyjaśnia Iwona Rejman, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Reklama

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z 70-cioma miejscami postojowymi. Dwa z nich będą przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Otwarcie Biedronki przy ul. Strażackiej 10 zaplanowano w połowie grudnia br. - O dokładnym terminie otwarcia oraz specjalnych atrakcjach i promocjach przygotowanych z tej okazji będziemy mogli poinformować bliżej planowanego terminu uruchomienia placówki – przekazała Iwona Rejman.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:30, a w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00. Zatrudnienie znajdzie w nim około 19 osób.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Hala targowa, "Balcerek" i park w centrum Rzeszowa okiem młodych architektów [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaproponowali nowoczesną wizję zagospodarowania okolic hali targowej, placu Balcerowicza i parku im. prof. Józefa Szajny. 

Rzeszów

Ul. Welca na Staromieściu do przebudowy

RZESZÓW. Prawie półkilometrowy odcinek ul. Welca - od skrzyżowania z ul. Niecia w kierunku północnym - zostanie przebudowany i rozbudowany.

Rzeszów

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Reklama