Rzeszów - Czwartek, 31.07.2025
Reklama

Biedronka buduje nowy sklep w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Prace przy budowie nowego sklepu Biedronka w Rzeszowie są już na zaawansowanym etapie. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Będzie to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Sklep powstaje przy ul. Strażackiej 10 na osiedlu Drabinianka, zaledwie kilometr od mieszczącego się przy tej samej ulicy innego marketu sieci Biedronka (przy ul. Strażackiej 27e).

Powierzchnia części sprzedażowej obiektu wyniesie 760 m2. W sklepie zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania marki. Zainstalowany zostanie nowoczesny system kas obejmujący 3 kasy tradycyjne oraz 6 kas samoobsługowych. Sklep zostanie wyposażony w krajalnicę do chleba.

- Nowa placówka powstaje w formacie 3.0, co oznacza zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS) – wyjaśnia Iwona Rejman, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Reklama

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z 70-cioma miejscami postojowymi. Dwa z nich będą przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Otwarcie Biedronki przy ul. Strażackiej 10 zaplanowano w połowie grudnia br. - O dokładnym terminie otwarcia oraz specjalnych atrakcjach i promocjach przygotowanych z tej okazji będziemy mogli poinformować bliżej planowanego terminu uruchomienia placówki – przekazała Iwona Rejman.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:30, a w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00. Zatrudnienie znajdzie w nim około 19 osób.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa ulica i nowy park w Rzeszowie

RZESZÓW. Na osiedlu Mieszka I będzie ulica Wrzesława Romańczuka. Z kolei teren zielony w centrum Rzeszowa zyska nazwę „Park im. Prof. Józefa Szajny”.

Rzeszów

Dwie linie MPK do likwidacji

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie likwiduje dwie linie autobusowe – nr 56 i 60.

Rzeszów

Tragedia w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Aresztant zabił funkcjonariuszkę

RZESZÓW. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej. Kobieta została zabita przez aresztanta w trakcie konsultacji psychologicznej.

Rzeszów

Tak może wyglądać Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt warszawskiej pracowni Atelier Tektura zwyciężył w konkursie na koncepcję architektoniczną Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Rzeszów

Będzie nowa ulica na osiedlu im. Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej drogi, pomiędzy ulicą Błogosławionej Karoliny a Czudecką.

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Reklama