Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

Dodano:

fot. Biuro prasowe Biedronka
fot. Biuro prasowe Biedronka
RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Sieć sklepów Biedronka przedłuża przedświąteczną „Akcję 24”. Do końca bieżącego tygodnia (do 18.04) sklepy marki funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. W całej Polsce niemal 1,6 tys. z nich działać będzie w godzinach 6:00 – 24:00, a ponad 850 placówek – całodobowo – to ponad 80% wszystkich sklepów Biedronka. Pozostałe 20% będą działały w innych godzinach, m.in. w związku z przepisami wspólnot mieszkaniowych bądź dostosowaniem czasu pracy sklepów do godzin otwarcia galerii handlowych.

Poniżej godziny otwarcia Biedronek w Rzeszowie:

OD 6:00 DO 24:00
  • ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
  • ul. Solarza 19A
  • ul. Ofiar Katynia 15
  • ul. Piłsudskiego 34
  • ul. Słowackiego
  • ul. Stołajowskiego 6
  • ul. Budziwojska 465
  • ul. Zygmuntowska 8 

CAŁODOBOWO
  • ul. Rejtana 51
  • ul. Okulickiego 6
  • ul. Hetmańska 56
  • ul. Warszawska 29
  • ul. Leska 2
  • ul. Witolda 8
  • ul. Strażacka 27E
  • ul. Osmeckiego 25
  • ul. Siemieńskiego 14
  • ul. Przemysłowa 3
  • ul. Podkarpacka 8A 
Reklama
W INNYCH GODZINACH
  • ul. Kwiatkowskiego 2A 6:00 21:45
  • ul. Lubelska 65 6:00 22:00 
 
Przypomnijmy, że takie samo rozwiązanie na początku kwietnia wprowadził LIDL. W Rzeszowie zlokalizowanych jest 5 sklepów tej marki, z czego cztery z nich działają całodobowo.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar domu w Dylągowej. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w Dylągowej, w powiecie rzeszowskim. Pożar gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Rzeszów

W nowych podstrefach strefy płatnego parkowania będzie 87 parkometrów

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która dostarczy 87 nowych parkometrów. Znajdą się na os. Grota-Roweckiego oraz 1000-lecia.

Rzeszów

Ulice Rycerską czeka remont

RZESZÓW. Miasto znalazło wykonawcę dla remontu ul. Rycerskiej. Droga powinna zostać wyremontowana w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

Rzeszów

Sesja Rady Miasta bez udziału publiczności

RZESZÓW. Najbliższa sesja Rady Miasta odbędzie się na zmienionych zasadach. Media zostały poproszone o śledzenie jej przebiegu w Internecie.

Rzeszów

Miejski Zarząd Żłobków zamyka się przed petentami

RZESZÓW. Miejski Zarząd Żłobków nie obsługuje rekrutacji metodą face to face. Petenci są zobligowani do wybrania drogi elektronicznej.

Rzeszów

Urzędnicy zrobią zakupy dla osób starszych i samotnych objętych kwarantanną

RZESZÓW. Osoby starsze i samotne, które zostały objęte kwarantanną, mogą liczyć na pomoc pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa w zrobieniu zakupów.

Rzeszów

Darmowa strefa płatnego parkowania w Rzeszowie do odwołania

RZESZÓW. Strefa płatnego parkowania w Rzeszowie z dniem dzisiejszym przestaje funkcjonować.

Rzeszów

Pijani kierowcy na ulicach Rzeszowa. Jeden wydmuchał 2,5 promila, a drugi miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Dwóch pijanych kierowców ujawnili rzeszowscy policjanci. Jeden z nich wpadł podczas kontroli, natomiast w drugim przypadku doszło do obywatelskiego ujęcia.

Reklama