Rzeszów - Piątek, 30.01.2026
Reklama

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty… Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

Dodano: 18.11.2025 r. / Redakcja

Podkarpacki Bazarek / fot. Archiwum RESinet.pl
Podkarpacki Bazarek / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne wypieki oraz ekologiczne przetwory – takie specjały czekają na gości Podkarpackiego Bazarku.

Już po raz 17. Rzeszowianie i przyjezdni będą mogli zrobić zakupy prosto od rolników i lokalnych producentów. Tradycyjnie, na bazarku będzie można skorzystać z oferty około 100 wystawców z naszego regionu. Na stoiskach pojawi się szeroka gama ekologicznych i świeżych produktów - od tradycyjnych produktów spożywczych, poprzez wyroby pszczelarskie, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów..

Najbliższy Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 22 listopada, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.
Organizatorami targu są Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Przybyszówka powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW. Kilka dużych urządzeń zabawowych, huśtawki, karuzela, bujaki, piaskownica oraz tyrolka - to część elementów, jakie pojawią się na nowym placu zabaw, który powstanie na osiedlu Przybyszówka.

Rzeszów

Zakończyło się betonowanie prawej jezdni estakady na Wisłokostradzie

RZESZÓW. 60 godzin nieprzerwanej pracy, dwie 30-osobowe brygady, 20 betonowozów, 2 pompy – tak wyglądał proces betonowania prawej jezdni estakady na budowie Wisłokostrady.

Rzeszów

Na Dzień Kobiet bezpłatne badania dla Pań w ZOZ Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie organizuje akcję profilaktyczną dla Pań. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Rzeszów

Kolejni terytorialsi złożyli przysięgę w Rzeszowie

RZESZÓW. W minioną niedzielę, kolejni żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową. Uroczystość odbyła się na placu przez Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali taksówki na aplikację. Ujawnili 18 wykroczeń

RZESZÓW. 41 skontrolowanych pojazdów, 18 wykroczeń – to bilans wspólnych działań policjantów z funkcjonariuszami innych służb na terenie Rzeszowa. Kontrole dotyczyły kierujących świadczących usługi przewozowe „na aplikację”.

Rzeszów

Zakończyła się rozbudowa szkoły na Staromieściu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 i Przedszkola nr 6 w Rzeszowie rozpoczęli zajęcia w rozbudowanym budynku. Inwestycja została zrealizowana w ramach kontraktu osiedlowego, które Konrad Fijołek podpisał z mieszkańcami...

Rzeszów

Rozbudowa szpitala MSWiA w Rzeszowie. W planach nowe skrzydło [WIZUALIZACJA]

RZESZÓW. W 2024 roku, w szpitalu MSWiA w Rzeszowie udało się zrealizować sporo inwestycji oraz zakupić nowoczesny sprzęt. Na tym jednak placówka nie zamierza poprzestać. Plany na najbliższą przyszłość są bardzo ambitne.

Rzeszów

Przy SP23 powstanie tor rolkowo-wrotkowy. Miasto szuka wykonawcy

RZESZÓW. Miasto ppszukuje firmy, która zajmie się budową toru rolkowo-wrotkowego przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie.

Reklama