Rzeszów - Środa, 23.07.2025
Reklama

Budowa nowej stacji paliw w Rzeszowie na finiszu [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Przy al. Armii Krajowej, w pobliżu skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, powstaje nowa stacja paliw Orlen. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. Otwarcie zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia.

Stacja powstaje na działce o powierzchni około 27 arów. Do dyspozycji kierowców przewidziano sześć stanowisk, w tym trzy dystrybutory MPD, dystrybutor LPG oraz dystrybutor ON-TIR. Na terenie stacji znajdzie się również sklep o powierzchni 80 m kw., myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Nowa stacja będzie funkcjonować w formacie Stop Cafe 2.0, oferując klientom szeroki wybór dań i napojów. W ofercie znajdą się świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje gorące i zimne, w tym kawa, herbata oraz soki.

Reklama

Otwarcie stacji ma odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jak przekazał przedstawiciel zespołu prasowego Orlen S.A., "po zaplanowanych przeglądach i odbiorach obiektu oraz wydaniu odpowiednich pozwoleń, pełne uruchomienie przewidziane zostało na przełom 3 i 4 kwartału bieżącego roku".

Będzie to dziewiąta stacja Orlen w Rzeszowie. Koncern posiada już swoje punkty m.in. przy ulicach Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

10 maja dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się  w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Rzeszów

Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 hulajnóg”.

Rzeszów

Miasto decyduje się na sprzedaż ponad 110 letniej kamienicy

RZESZÓW. Koszt jej przebudowy jest za duży dla miasta, choć początkowo planowano jej remont.

Rzeszów

Zlikwidowano nielegalną wytwórnie tytoniu. Zatrzymano dwóch rzeszowiaków

RZESZÓW. Trzy osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty popełnienia przestępstwa skarbowego.

Rzeszów

W Rzeszowie rozmawiano o budowie drogi S19 na odcinku Rzeszów-Babica

RZESZÓW. Ogłoszenie przetargu na realizację planowane jest w III kwartale br.

Rzeszów

Motocykl promujący Rzeszów znajdzie się w nowojorskim salonie Harleya-Davidsona

RZESZÓW. Oficjalna premiera motocykla będzie miała miejsce 9 maja w salonie Harley-Davidson of New York City.

Rzeszów

Negatywna opinia wojewody ws. przyłączenia do Rzeszowa ośmiu sołectw

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki na konferencji prasowej poinformowała o opinii wydanej względem poszerzenia granic Rzeszowa.

Rzeszów

Ratusz wciąż ma problemy ze znalezieniem wykonawcy remontu kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz ponownie unieważnia przetarg związany z remontem okrągłej kładki nad al. Piłsudskiego.

Reklama