Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów wraca do klubu

Dodano: 14.01.2020 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Były kapitan Asseco Resovii, przyjmujący Alek Achrem znów będzie występował w rzeszowskim klubie. Kontrakt z 37-letnim siatkarzem został podpisany do końca obecnego sezonu.

„Bardzo się cieszę, że znów będę mógł wystąpić w barwach mojego klubu, w którym spędziłem siedem sezonów i który cały czas mam w sercu. Miło będzie ponownie założyć koszulkę meczową Asseco Resovii – dodaje siatkarz.” – mówi Alek Achrem, który od początku obecnego sezonu trenował z zespołem, pomagając szczególnie w okresie przygotowawczym wobec nieobecności kilku kadrowiczów.

Alek Achrem do Asseco Resovii Rzeszów trafił w 2009 roku z Iraklisu Saloniki. Urodzony na Białorusi przyjmujący w Rzeszowie spędził siedem sezonów, wygrywając z zespołem m.in. trzy mistrzostwa Polski. Na stałe osiedlił się w mieście, przyjął polskie obywatelstwo. Po sezonie 2016/2017 rozstał się z klubem i przez kolejne dwa lata grał w Turcji.
Reklama
Do Polski wrócił w sezonie 2018/2019 podpisując kontrakt z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. Nie wystąpił jednak w wielu meczach, ponieważ na przeszkodzie stanęła wtedy kontuzja. Po sezonie klub i zawodnik rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron, a Achrem trafił na treningi do Rzeszowa.

„Alek od początku sezonu pomaga nam w treningach, to prawdziwy Resoviak, człowiek oddany klubowi. My w ostatnim czasie mieliśmy swoje problemy, w większości spotkań nie wystawialiśmy pełnego czternastoosobowego składu, dlatego postanowiliśmy, że zgłosimy naszego byłego kapitana do rozgrywek, by mógł swoim zadziornym charakterem oraz siatkarskimi umiejętnościami pomagać także w trakcie meczów” – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii. Alek Achrem w naszym zespole będzie występował z nr 13.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów będzie miał 166 nowych wysokich drzew

RZESZÓW. Rozpoczęły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. To głównie rodzime gatunki: dęby, lipy i brzozy.

Rzeszów

W rzeszowskim oddziale NFZ stanął samoobsługowy kiosk profilaktyczny

RZESZÓW.  Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Rzeszów

Podwyżki dla miejskich urzędników

RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Reklama