Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu! W niedzielę Targi Ślubne w Rzeszowie

Dodano: 02.02.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert oraz możliwość bezpośrednich rozmów z wystawcami – to wszystko czeka na przyszłe pary młode już w najbliższą niedzielę (5 lutego) w hali Podpromie.

XIX Podkarpackie Targi Ślubne to  wydarzenie podczas którego, w jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa czy mobilny bar kawowy. Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będzie na wyciągnięcie ręki. Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie.

Targi są doskonałą okazją dla narzeczonych do zapoznania się promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie targów znalazły się również cieszące się dużym zainteresowaniem autorskie pokazy mody. Najnowsze kolekcje sukien zostaną zaprezentowane podczas widowiskowych pokazów z odpowiednią oprawą oraz muzyką. Pokazy rozpoczną się o godz. 14:00 w specjalnie przygotowanej strefie i będzie można zobaczyć takie kolekcje jak:
  1. DONIA CASAR SUKNIE ŚLUBNE
  2. AFRODYTA – MODA ŚLUBNA
  3. IGAR – MODA ŚLUBNA I WIZYTOWA
Reklama
Tradycyjnie dla zwiedzających Wystawcy przygotuję specjalne rabaty i upusty targowe oraz będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach wygrywając vouchery lub bony na konkretne usługi i produkty. 
 
XIX Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w najbliższą niedzielę, 5 lutego 2023 roku w hali Podpromie. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00. Bilety w promocyjnej cenie można zakupić na stronie https://app.evenea.pl/event/podkarpackietargislubnerzeszow
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

11. PKO Bieg Niepodległości na zdjęciach

RZESZÓW. 11. PKO Bieg Niepodległości przeszedł już do historii. W zawodach wzięło udział blisko 2000 zawodników. Mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia.

Rzeszów

Łącznik ulic na osiedlu im. Franciszka Kotuli gotowy

RZESZÓW. Już w listopadzie kierowcy będą mogli korzystać z nowej drogi łączącej ulice Bł. Karoliny z Dynowską i Czudecką. Łącznik jest gotowy i do jego otwarcia brakuje tylko zakończenia odbiorów.

Rzeszów

Zaawansowane prace przy budowie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego dla osób z niepełnosprawnością

RZESZOW. Inwestycja zakończy się jesienią. Jej koszt to ponad 7,3 mln zł.

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [Nowe wizualizacje obiektu]

RZESZÓW. - Mamy dziś historyczny dzień. Możemy mieszkańcom przekazać, że wybraliśmy wykonawcę, który wybuduje w Rzeszowie nowy stadion. - mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów

RZESZÓW. Firma poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. 

Rzeszów

11 listopada utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 6:00. Cała trasa zamknięta będzie od godz. 10.00 do godz. 13.30.

Rzeszów

Kolejny rekord lotniska w Jasionce. Już 900 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka idzie po historyczny rekord. Jest duża szansa, że w tym roku liczba obsłużonych pasażerów przekroczy 1 mln. Od początku 2023 z oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało już 900 tys....

Rzeszów

W Rzeszowie powstają kolejne monitorowane wiaty rowerowe [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż nowych wiat rowerowych z monitoringiem. Będzie ich pięć, w różnych lokalizacjach.

Reklama