Rzeszów - Wtorek, 23.09.2025
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu! W niedzielę Targi Ślubne w Rzeszowie

Dodano: 02.02.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert oraz możliwość bezpośrednich rozmów z wystawcami – to wszystko czeka na przyszłe pary młode już w najbliższą niedzielę (5 lutego) w hali Podpromie.

XIX Podkarpackie Targi Ślubne to  wydarzenie podczas którego, w jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa czy mobilny bar kawowy. Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będzie na wyciągnięcie ręki. Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie.

Targi są doskonałą okazją dla narzeczonych do zapoznania się promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie targów znalazły się również cieszące się dużym zainteresowaniem autorskie pokazy mody. Najnowsze kolekcje sukien zostaną zaprezentowane podczas widowiskowych pokazów z odpowiednią oprawą oraz muzyką. Pokazy rozpoczną się o godz. 14:00 w specjalnie przygotowanej strefie i będzie można zobaczyć takie kolekcje jak:
  1. DONIA CASAR SUKNIE ŚLUBNE
  2. AFRODYTA – MODA ŚLUBNA
  3. IGAR – MODA ŚLUBNA I WIZYTOWA
Reklama
Tradycyjnie dla zwiedzających Wystawcy przygotuję specjalne rabaty i upusty targowe oraz będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach wygrywając vouchery lub bony na konkretne usługi i produkty. 
 
XIX Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w najbliższą niedzielę, 5 lutego 2023 roku w hali Podpromie. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00. Bilety w promocyjnej cenie można zakupić na stronie https://app.evenea.pl/event/podkarpackietargislubnerzeszow
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstaną kolejne parki dla psów w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowe psie parki w Rzeszowie mają powstać w rejonie ulic Ornej i  Romana Krogulskiego na osiedlu Staromieście oraz przy ul. Lewakowskiego na osiedlu Krakowska Południe.

Rzeszów

Rusza pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. 

Rzeszów

W WSPiA powstało Centrum Wolontariatu PCK

RZESZÓW. Od wtorku, 8 marca 2022 r. w budynku Collegium Securitatis WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 działa Centrum Wolontariatu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Rzeszów

Rok Ignacego Łukasiewicza. Ponad 40 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto przygotowało szereg wydarzeń w związku z obchodami „Roku Ignacego Łukasiewicza”. Będą to m.in. wystawy, warsztaty i gra miejska poświęcona tej wybitnej postaci.

Rzeszów

Filie RDK przyjmujące dary będą zamknięte w niedziele

RZESZÓW. Wszystkie filie RDK, do których można przynosić dary dla uchodźców nie będą czynne w niedziele.

Rzeszów

Otwarto nową drogę łączącą ulice Kopisto i Wierzbową

​RZESZÓW. W końcu udało się otworzyć nową drogą, która połączyła ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Nowy łącznik nosi nazwę Podwisłocze.

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Reklama